Zvýhodněný předprodej nové kolekce končí už dnes

Autor Jan Fabini

Zvýhodněný předprodej nové kolekce končí už dnes
Zvýhodněný předprodej nové kolekce končí už dnes

Spuštění předprodeje naší nové kolekce pro nás byla, a vlastně stále i je, doposud rozhodně ta největší zkouška. Na začátku roku jsem netušil, že nějaký předprodej budeme vůbec budeme potřebovat, a v květnu, když jsme jej spustili, jsem zase netušil, že potrvá až do dnešního dne.

Novou kolekci jsme měli připravenou k výrobě už někdy na přelomu roku, a původně bylo plánováno, že ji zvládneme sériově vyrobit, naskladnit a uvést do prodeje v březnu, nebo v dubnu. Následně nás všechny potkala ta stejná nepříjemnost, kvůli které se začaly všechny naše plány protahovat.

O naše nádobí byl paradoxně o trochu větší zájem, z čehož jsem měl samozřejmě radost, nicméně jsme naši první kolekci téměř vyprodali, a tak nezbývalo, než se pustit do zmíněného předprodeje, abychom vám měli vůbec co nabídnout.

8. května jsme tedy zveřejnili k prodeji naši novou kolekci. Očekával jsem, že její první objednávky začneme rozesílat v červnu, nebo maximálně v polovině července, pokud se něco pokazí.

Situace s virem se však začala uklidňovat, věci se vracely do běžného režimu, a minimálně my jsme začali narážet na případy, kdy rázem vznikala větší poptávka nad nabídkou, což zapříčinilo posouvání termínů.

Abych byl konkrétní, my jsme narazili nejdřív u našeho výrobce rukojetí, uch a úchytů nádobí, a následně ještě mnohem více v rámci všech potřebných přeprav. A přestože jsme se snažili vše urychlovat, tak jsme to z pozice malé firmy měli těžké.

Průběžně jsem se snažil všechny naše zákazníky informovat. Na našich sociálních sítích, blogu a v neposlední řadě přímo do e-mailu, individuálně.

Poprvé jsem o zpoždění psal v průběhu června. To došlo ke zmíněným prodlevám u výrobce rukojetí, uch a úchytů, na které už připravené těla nádobí čekaly. Předpokládal jsem doručení v polovině července, nebo trochu za ní.

Následně se nabírala další zpoždění, a sice už jen kvůli zmíněné dopravě. To nám termín odesílání protáhlo o dalších zhruba 14 dní, tedy zhruba do této chvíle.

Odeslání

Aktuálně je však již hotové nádobí na cestě do našeho skladu v Praze, odkud jej ve středu či ve čtvrtek příštího týdne (5.8, 6.8.) začneme odesílat.

Doufám, že tím nic nezakřiknu, a také doufám, že je toto shrnutí posledním článkem, který jsem předprodeji naší nové kolekce Marema věnoval.

Na skladě nás čeká zátěžová zkouška, o které se tedy možná ještě v jednom z dalších příspěvků zmíním, nicméně ta už bude opět plně v našich rukou, a tak věřím, že se s ní zdárně popereme.

Doufám, že se vám všem, kteří jste si nádobí z nové kolekce objednali, bude nádobí líbit, a také doufám, že se vám v něm bude dobře vařit! 🙂

Pokud jste si kousky z nové kolekce ještě neobjednali, tak dnes můžete poslední den za zvýhodněnou cenu zde: https://www.fabini.cz/collections/kolekce-marema