Už s námi vaří přes 20 000 kuchařů

Vaše recenze

Based on 845 reviews
89%
(754)
3%
(22)
3%
(22)
2%
(16)
4%
(31)
oválný pekáč s roštem

skvělě funguje, nic se nepřipalovalo, jídlo skvělé

Kastrol

Jsem nemile překvapen že držadla nejsou studená,ani na poličce

L
Fabini.cz
L.Ž.

Zboží mi ,bohužel ,ještě nebyl doručeno!

Dobrý den,

ještě jednou vám děkujeme za objednávku a za zpětnou vazbu.

Opravdu nás velmi mrzí, že máte s doručením potíže. Vaši objednávku jsme zkontrolovali a byla 20. předána dopravci. Bohužel se ale zdá, že byla cestou ztracena. Za tyto komplikace se vám moc omlouváme.

Naši specialisté se s vámi co nejdříve spojí, abychom spolu situaci vyřešili k vaší spokojenosti.

S přátelským pozdravem

Tým FABINI

Sada pánve a woku z vícevrstvé nerezové oceli

*musím recenzi bohužel přidat znovu, 5 hvězdiček si pánev určitě nezaslouží*
Zakoupila jsem tyto pánve jako dárek pro přítele a rodiče. Bohužel musím říct, že jsem velmi nespokojená. Přítel dostal k narozeninám pánev z této sady a po pár použitích je celá zahnědlá a už vůbec nemá svůj krásný nerezový vzhled. Mám na její údržbu i čistič na nerezové nádobí a ani ten nepomohl. Při vaření se na pánev stále něco přichytává i přes to, že jsem pánve koupila na popud reklamy, která pánve vychvalovala jak se s nimi úžasně vaří. Následné umývání po použití pánve je často noční můra, jak tu píší lidé v recenzích, je potřeba pánev opravdu dlouho drhnout a i přes to působí špinavě.

Je to velká škoda, těšila jsem se na netoxickou alternativu teflonových pánví, ale to se bohužel nevyplnilo.

Dobrý den,

ještě jednou bychom vám chtěli moc poděkovat za vaši objednávku, ale také za zpětnou vazbu.

Mrzí nás, že máte s naším nádobím takovéto potíže. Nerezová ocel je skutečně náchylnější na skvrny a je potřeba se s ní trochu sžít, aby se nepřipalovala. Jde hlavně o to používat dostatek tuku a pánev tak akorát rozehřát.

Skvrnám lze pak částečně předcházet používáním tuku s vyšším kouřovým bodem a pomalejším rozehříváním, aby se tuk nezačal rychle přepalovat.

Na samotné odstranění skvrn jsou pak ideální speciální přípravky na čištění nerezi, případně ji můžete vzít přípravkem na trouby, pokud je mastnota opravdu hodně zapečená. Na doleštění pak doporučujeme ocet.

Samozřejmě je ale možné, že by vám třeba vyhovoval jiný typ nádobí a v takovém případě vám rádi pomůžeme s výměnou nebo vrácením peněz. Stačí nás kontaktovat na e-mailu zakaznici@fabini.cz.

S přátelským pozdravem

Tým FABINI

pánev, 26

Pánev je skvělá, teplo neprostupuje do držadla a ta chuť na ní připraveného jídla je taková jiná. Přidanou hodnotou je prakticky neomezená životnost. Jedná se o špičkový produkt.

Nerezová pánev pr. 26

Mám podobné postřehy viz. níže s čištěním, jinak pánev funguje a nepřipaluje se.
Důležitá bude asi medotika čištění a používání čistících prostředků, (voda, soda, ocet mi problém úplně nevyřešili při mytí nádobí - škoda).
Ale jinak dobrý. Určitě budu zkoušet další kousky :-).

Nerezová panev pr.26 cm

Jsem hodne zklamaná, všechno se na ni lepí, bez vrstvy oleje nelze odlepit, po použití jde špatně umyt, doslova ji musim drhnout,abych z ni odstranila aspon ty největší skvrny...asi jsem mela zvolit panev s neprilnavou vrstvou, tohle je velké zklamání... takto vypada pánev po udělání osmi palačinek, úplně se desim toho mytí, protože ty skvrny na okrajich nejdou téměř vyčistit...

Dobrý den,

mockrát vám děkujeme za vaši objednávku a za recenzi.

Nerez je skutečně náchylnější na skvrny. Podle fotografie jde nejspíše o připečenou mastnotu. Tyto skvrny nijak neovlivňují funkci, ale chápeme, že se vám nejspíš nelíbí.

Takovýmto skvrnám se dá částečně předcházet používáním tuku s vyšším kouřovým bodem a pomalejším rozehříváním. Skvrny totiž vznikají hlavně pokud tuk velmi rychle zahřejete a začne se přepalovat. Nejčastěji se s tím setkáte hlavně u plynových vařičů.

Skvrny lze pak odstranit pomocí přípravků speciálně na nerez, případně třeba vyvařením s jedlou sodou, nebo kašičkou ze sody a vody.

Chápeme samozřejmě, že pro někoho je toto příliš velká komplikace a pokud byste chtěla, rádi vám pánev vyměníme za jiný typ, nebo vrátíme peníze. Celým procesem vás provedeme na e-mailu zakaznici@fabini.cz.

S pozdravem

Tým FABINI

pánev průměr 26 cm. Jsem spokojená, dobře se čistí a nepřipéká se.

Kónický rendlík z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 20 cm (1,5 l)

Po prvním použití je rendlík celý flekatý a nejde umýt. Na funkčnost to asi nevadí, ale je to pro mě trošku zklamání.

Dobrý den,

děkujeme vám za důvěru a také za vaši zpětnou vazbu.

Nerez je skutečně náchylnější na různé skvrny, ty ale nijak neovlivňují funkčnost nádobí. Podle vaší fotky se u vás nejspíš jedná o vápenné skvrny, které lze snadno vyleštit pomocí octa nebo přípravků na jeho bázi.

Budeme rádi, pokud nám dáte vědět, zda tento tip pomohl a případně pokud by to pro vás byl velký problém, rádi vám pomůžeme s výměnou, nebo vrácením peněz na e-mailu zakaznici@fabini.cz.

S pozdravem

Tým FABINI

Pánev 20cm s nepřilnavým povrchem

Velká spokojenost, rychlé se nahřívá na indukci, povrch je skutečně nepřilnavý.

nerezová pánev s nepřilnavým povrchem

Naprostá spokojenost, rychlé dodání, pánev je velmi kvalitní, moc dobře se s ní pracuje, mohu jen doporučit

C
Fabini.cz
Customer
Neprilnavá panvica Lucca 2.0 - nerezové časti menia farbu a nedajú sa ničím vyčistiť

Nechala som sa "prehovoriť" reklamnou kampaňou a kúpila 2 panvice z viacvrstvovej nerezovej ocele s neprilnavým povrchom. Dodanie bolo rýchle, povrch je skutočne neprilnavý, avšak nerezové časti panvice sa už po prvom použití sfarbili do zlatohneda a nie je možné ich vyčistiť ani špeciálnym prípravkom na nerez. Na funkčnosti to síce nič nemení, ale za takú sumu by som očakávala odolnejší materiál bez nežiadúceho sfarbenia po styku s teplom a jednoduchou údržbou.

Dobrý den,

děkujeme vám za recenzi.

Předně bychom vám chtěli moc poděkovat za důvěru v podobě vaší objednávky. Moc si toho vážíme.

Mrzí nás, že máte takovouto zkušenost. Mohu vás ujistit, že materiály, které používáme jsou velmi kvalitní. Nerezová ocel je však náchylnější na různé skvrny. Nepoužívá se ani tak kvůli vzhledu jako spíše kvůli funkčnosti. Chápeme ale samozřejmě, že pokud je toto pro vás priorita, může být nerez trochu zklamání a neradi bychom takto situaci nechali.

Naši specialisté se s vámi co nejdříve spojí, abychom se dohodli na dalším postupu. Vždy je možné vyměnit nádobí za jiný typ, který by vám třeba vyhovoval více, případně se můžeme dohodnout i na vrácení peněz. Hlavní pro nás je, abyste s námi měla dobrou zkušenost.

S přátelským pozdravem

Tým FABINI

Pánev, rendlik

Dobrý den, zaplatila jsem 17.1. 2024 za pánev a hrnce 7057Kc a stále jsem zboží neobdržela.. prosím o kontrolu, děkuji. Kamila Michalcová

Dobrý den,

děkujeme za zprávu.

Objednávku jsme zkontrolovali a zdá se, že čeká na naskladnění proložek, které v době objednání nebyly skladem. Naši specialisté se s vámi co nejdříve spojí, abychom spolu případně objednávku upravili a nemusela jste na ni čekat.

Zároveň bychom se chtěli omluvit, pokud jsme skladovost proložek nekomunikovali dostatečně jasně, budeme se snažit o zlepšení.

S pozdravem

Tým FABINI

Pánev vicevrstvá 24cm

Na pánvi se vážně nic nepřipaluje,dno pánve perfektně rovné,(ne jako pánve jiných výrobců levnější cenové skupiny) mytí pánve je pohádka… nechápu,že jsem váhala s nákupem …rychlé dodání a zabalení pánve prfektní.

Výborná na steaky.

Pánev z vícevrstvé nerezové oceli s nepřilnavým povrchem bez poklice Ø 20 cm

Pánev je skvělá, jen mě mrzí, že rukojeť je těžší než celá pánev a tím se mi překlápí sama na stranu rukojeti, občas je to i nebezpečné, když jsou na ní horké potraviny... existuje nějaká pánev, která se mi nebude sama při sebemenším dotyku převracet? :( Možná je to tím, že je malá 20cm?

Panev a nuz na pecivo

Jsem se vsim moc spokojena, odpovida to nabidce a zabaleno to prislo naprosto luxusne.

P
Fabini.cz
P.F.K.
pánev z vícevrstvé oceli, nepřilnavé titanové nádobí

Na pánvi z vícevrstvé nerezové oceli se vše přichytává, jsem zklamaná. Nádobí nepřilnavé titanové je super.

Dobrý den,

ještě jednou vám mockrát děkujeme za objednávku a také za vaši zpětnou vazbu.

Je nám líto, že máte s nerezovou pánví potíže. Nerez je opravdu dost specifický materiál, který má skvělé tepelné vlastnosti, ale je potřeba počítat s tím, že se nejedná o nepřilnavou pánev a je třeba se s ní trochu sžít. Jde hlavně o to mít pánev tak akorát rozehřátou a použít dostatek tuku, nemusíte se bát ho použít i více, než jste třeba zvyklá.

Samozřejmě ale rozumíme tomu, že ne každý chce vaření věnovat tolik úsilí a času a kdyby vám nerez opravdu nevyhovovala, rádi vám pomůžeme s výměnou pánve za nepřilnavou, nebo vám případně můžeme vyjít vstříc formou vrácení peněz. Ještě dnes se s vámi spojíme, abychom se dohodli na dalším postupu.

S přátelským pozdravem

Tým FABINI

Pánev z vícevrstvé nerezové oceli bez poklice Ø 30 cm

Perfektně zabaleno, pánev jsem zatím vyzkoušela jen jednou, ale jsem s ní velmi spokojená. Omeleta ani volská oka se nepřipálila a pocit vaření na netoxickém nádobí je k nezaplacení.

V
Fabini.cz
V.Š.
Hluboká pánev z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 24 cm (2,5 l)

Jsem nečekaně spokojená, pánev je nejen nádherná, ale i perfektně veliká, dobře se s ní pracuje. Jsem moc ráda, že jsem se k nákupu odhodlala.
Ještě musím dodat, že přišla dokonale zabalená, i když - nejdřív jsem se té krabice lekla, jakože co budu s takovou obr pánví dělat. Ale uvnitř byla pánev tak akorát :)

Wok pánev 28 cm

Perfektní pánev. Už mám sadu hrnců s klasickou pánvičkou, wok je příjemně hluboká a vcelku lehká.

Pánev z vícevrstvé nerezové oceli s nepřilnavým povrchem

Zboží bylo rychle doručeno, vyzkoušeno a zatím velká spokojenost😉

Vynikající kvalitou

Lucca 2 pánev je vynikající, s tím se přít nedá.

Pánev Lucca průměr 30 cm

Senzační pánev , splnila moje očekávání! Rychlé dodání , krásně a čistě zabaleno ! Veliká pochvala této firmě ! Velmi kvalitní produkt ! Naprostá spokojenost ! Dekuji !

Hluboká pánev z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 24 cm (2,5 l)

Pánev je skvělá. Z nádobí mám velkou radost, a proto jsem postupně přikupovala i další kusy.

Košík
Zpátky do obchodu

Zatím se v košíku nic nenachází.

Mohlo by se vám hodit