Záruky našich produktů

Nezlepšilo Vám naše nádobí požitek z vaření?

Vraťte jej do 30 dní. Pokud chcete této možnosti využít, provedeme Vás jednoduše celým procesem zde.

Záruční doby

Na naše výrobky poskytujeme prodlouženou záruku 25 let. Při koupi výrobků druhé jakosti neplatí záruka pro vady, které byly důvodem zlevnění. 

Všechny případy reklamací řešíme individuálně. Vždy uděláme vše proto, abychom reklamaci vyřešili k Vaší spokojenosti. Pokud byste zakoupený výrobek rádi reklamovali, provedeme Vás jednoduše celým procesem zde.

Výměna produktu

Nevyhovuje Vám velikost nebo typ objednaných produktů? Žádný problém. Pokud byste výrobky rádi vyměnili za jiné, provedeme Vás jednoduše celým procesem zde.

Co je předmětem záruky

Záruky se nevztahují na výrobky, které byly nesprávně skladovány, nevhodným nebo nesprávným způsobem používány, pozměněny nebo čištěny za použití nesprávného postupu nebo nevhodnými čisticími prostředky. Záruky nekryjí běžné opotřebení, změnu nádobí a ostatních produktů, která nemá závažný vliv na funkci, prohnutí dna vlivem nevhodného používání, opotřebování nepřilnavého povrchu nádobí, zářezy nebo poškrábání způsobené nárazem nebo při nehodě. Záruky neplatí, pokud byl výrobek umístěn venku mimo interiér nebo ve vlhkém prostředí. Záruky se vztahují pouze na použití v domácnosti, pokud není u výrobku uvedeno jinak.

Všeobecně platná práva

Tato záruka vám dává určitá specifická práva. Tato záruka žádným způsobem neohrožuje vaše práva daná zákonem.

Pokyny k údržbě

Abyste mohli uplatnit záruku, musíte dodržovat konkrétní pokyny pro údržbu platné pro příslušný výrobek. Tyto pokyny naleznete zde na e-shopu v popisech jednotlivých výrobků, na jejich obalech, nebo v návodu, který k výrobkům zasíláme. 

Jak budeme postupovat při řešení problému

Produkt si prohlédneme a rozhodneme individuálně a dle vlastního uvážení, zda se na daný případ vztahuje příslušná záruka. Daný výrobek následně buď opravíme, nebo nahradíme stejným nebo srovnatelným výrobkem. V těchto případech uhradíme účelně vynaloženou výši nákladu. Toto se nevztahuje na opravy, které nebyly schváleny z naší strany. Nahrazené díly se stanou naším majetkem. Pokud příslušné výrobky již neprodáváme, poskytneme odpovídající náhradu, na které se společně dohodneme. 

Doba trvání záruky

Záruka je platná od data nákupu a trvá po dobu uvedenou u výrobku. Jako doklad o nákupu stačí záznam Vaší objednávky v našem systému.