Vyhlášení vítězů + dárek pro vás 🎁

Autor Jan Fabini

Vyhlášení vítězů + dárek pro vás 🎁
Vyhlášení vítězů + dárek pro vás 🎁

Vyhodnocování dosavadních výsledků naší nové značky nádobí mně trvalo snad až do středy tohoto týdne. A určitě se k němu budu ještě průběžně vracet. Procházel jsem nejen každou jednu objednávku, ale třeba i zprávy se zpětnou vazbou od vás, které si vždycky ukládám.

Snažil jsem se vymanit z každodenního stereotypu a dívat se na věci tak trochu s odstupem, abych ještě doladil plány, jejichž část jsem s vámi sdílel v předešlých článcích, a vlastně se i připravil na jejich realizaci. Protože například při přípravě nových produktů, na které už pracuji také, se tohle všechno hodí.

Proč o tom ale zase mluvím? 

Dnešní článek jsem chtěl uchopit trochu netradičně. Často vám vyjadřuji vděk za to, že mé páteční příspěvky čtete, ne tak často ale k poděkování ještě něco přidám. Teda konkrétně se tak stalo jednou. V říjnu minulého roku, kdy jsem vytvořil speciální sadu nádobí pouze pro čtenáře. Běžným návštěvníkům e-shopu se nezobrazila. Byla opravdu výhodná a měla mezi vámi úspěch. A proto jsem se rozhodl připravit novou. Opět co nejvýhodnější, nicméně s jinými produkty.

S jakými?

S těmi nejoblíbenějšími. Teď už o nich přece díky reportu vím. Do sady jsem vybral tři. Než vám ale řeknu jaké, podělím se s vámi o prvních pět nejprodávanějších produktů vůbec. 

Pozn.: Vynechal jsem již sestavené sady.

1. Hluboká pánev z nerezové oceli s poklicí Ø 24 cm, 3l

2. Pánev z nerezové oceli Ø 28 cm

3. Pánev z nerezové oceli s nepřilnavým povrchem Ø 26 cm

4. Pánev z nerezové oceli Ø 26 cm

5. Hrnec z nerezové oceli s poklicí Ø 24 cm, 5l

První místo bylo jasné a možná jsem se o něj opakovaným doporučováním a sdílením trochu zapříčinil, další tři mne ale překvapily. Všechno pánve.

Do speciální sady pro čtenáře jsem proto tentokrát vybral pánve. Všechny typy, které nabízíme. Hlubokou, obyčejnou, ale i s nepřilnavým povrchem. Sadu naleznete zde: Speciální sada pánví pro čtenáře.

Je časově omezená, aby něco takového dávalo smysl zase do budoucna, a pevně doufám, že vás potěší. 

A co se vyhlášení vítězů ve článku týká, jak by vypadalo to vaše, aneb jaké nádobí používate při vaření nejčastěji? 😊


Zůstaňme v kontaktu

Tipy o nádobí, vaření a novinky o naší značce odesíláme i e-mailem. Čas od času k nim navíc přidáme i nějakou speciální akci, kterou jinde nesdílíme.

Abyste zprávy dostávali také, stačí se k odběru zapsáním e-mailu zdarma registrovat:


 • Dobrý den paní Seidlová,

  děkuji Vám moc za podporu a jsem nesmírně rád, že jste s naším nádobím spokojena. :-)

  Kdyby cokoliv, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit.
  Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Dobrý den Barboro,

  děkuji Vám moc za Vaši milou zpětnou vazbu. Moc mne potěšila a vážím si jí. Ohledně výroby plánuji na webu přidat speciální podstránku, kde z ní ukážu i záběry a podobně. Abych ale odpověděl, tak konkrétně toto nádobí vyrábíme společně s výrobci v Číně a Švýcarsku. :-)

  Ještě jednou děkuji moc a kdyby cokoliv, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit.
  Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Dobrý den,

  děkuji Vám moc za komentář a úplně s Vámi souhlasím. Také mne to překvapilo. :-)

  Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Mám hrnec a pánev s poklicí,jsou to dvě nádoby na vaření, které jsou úžasné.Vareni v nich je paráda,jde to samo.Velice ráda je používám a můžu je doporučit.Fandim firmě Rabíni a přeji hodně úspěchů.

  Blanka Seidlová dne

 • Dobrý den, zrovna když jsem začala nadávat na moje stávající hrnce mi na fb vyskočil článek o Vás a jsem více než nadšená a už asi vím, za co ty krámy vyměním a s mnohem větším potěšením, když se jedná o českou značku:-) Co se mi ale nedaří dohledat a omlouvám se, jestli jsem to někde přehlédla – kde se toto úžasné nádobí vyrábí? Předem děkuji za odpověď a držím pěsti, ať se daří,
  Bára

  Barbora dne

Musí být před zveřejněním schválen.

x