Jaký názor na to máte vy? 😊

Autor Jan Fabini

Jaký názor na to máte vy? 😊
Jaký názor na to máte vy? 😊

Začal jsem pracovat na novoročních předsevzetích, o kterých jsem psal na přelomu nového roku. Občas jsou to docela velké věci, u kterých přemýšlím nad tím, co byste na to řekli vy. A proto jsem se rozhodl, že nebudu chodit kolem horké kaše, a tak trochu drze vás o názor požádám. Tedy konkrétně hned o dva. 😊

Pokud sledujete naše sociální sítě, určitě vám neuniklo pondělní focení našeho nádobí. Bylo pro mě opravdu důležité. Ostatně jinak bych mu v rámci naší komunikace nevěnoval tolik pozornosti. 

Naše nádobí se pro vás snažím prezentovat co nejlépe a toto focení samozřejmě nebylo prvním. Bylo ale minimálně o řád profesionálnější než všechny předešlé, u kterých jsem s výsledky nebyl nikdy úplně spokojený. Jednou fotky neměly dobré světlo a působily ponuře, a jindy jsme třeba nevybrali dobré prostory. Ať tak či onak, nádobí na mne z nich nepůsobilo tak, jak bych si představoval. Nerad bych ho vyobrazil jako luxusní a chladné, ale spíš jako praktické, designové, kvalitní, bytelné a zároveň dostupné do každé domácnosti, kde bude dělat radost a zvýší požitek z vaření. Tedy přesně tak, jak jsem se ho i snažil navrhnout.

Tentokrát jsme fotili v Brně a vybrali dvě typově různé kuchyně (na fotce výše). A na zkoušku přišel dokonce i jeden mladý pár, který měl být na některých fotkách.

Zajímalo by mne, který typ kuchyně se vám k tomu všemu hodí více, a jestli si fotky s cizími modely u mé značky nádobí umíte představit? 😊

Druhý dotaz je kratší, za to však ještě o kousek důležitější. Při říjnovém uvedení naší značky nádobí na trh jsem si přál, abych měl možnost vůbec pokračovat, a aby první kolekce nádobí nebyla zároveň tou poslední. Přání se mi splnilo a měl jsem možnost zahájit přípravu kolekcí nových. 🎉

Do zahájení výroby je ale ještě nějaký čas, a proto by mne zajímalo, jaké kousky nádobí byste v nových kolekcích rádi našli, a co by jim rozhodně nemělo chybět? 

Za zpětnou vazbu předem mnohokrát děkuju. 😊


Zůstaňme v kontaktu

Tipy o nádobí, vaření a novinky o naší značce odesíláme i e-mailem. Čas od času k nim navíc přidáme i nějakou speciální akci, kterou jinde nesdílíme.

Abyste zprávy dostávali také, stačí se k odběru zapsáním e-mailu zdarma registrovat:


 • Podľa mňa pekne ukáže kuchyňa č.1.
  Čo sa týka vášho riadu, tak mi tam chýba väčší výber malých rajníc a privítala by som aj ponuku väčších hrncov, ako
  napríklad 8-10 litrové pre viac početné rodiny, kedˇ sa varí vývar alebo kapustnica. No mala by som aj nápad, či by sa
  v budúcnosti nedali vyrobiť aj pekáče s vrchnákom, také dobré kvalitné. Želám vám len všetko dobré, nech sa vám darí.
  S pozdravom Eva.

  Eva Škrabáková dne

 • Dobrý den paní Čechurová,

  děkuji moc za zpětnou vazbu. Moc si toho vážím.

  Co se ještě menších kousků týká, určitě je plánuji a pevně věřím, že hned v další kolekci se nějaké objeví. Ostatní zmiňované produkty zatím v plánu nemáme. :-)

  Ještě jednou děkuju a kdyby cokoliv, neváhejte se na mne obrátit.
  Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Dobrý den,

  děkuji moc za zpětnou vazbu! Vážím si toho a beru ji na vědomí. Pokud všechno půjde dobře, tak větší hrnce představíme již v další kolekci. Dřevěné nástroje potom plánujeme určitě také, nicméně nevím, zda jej v tomto roce stihneme.

  Ještě jednou děkuji moc a kdyby cokoliv, neváhejte se na mne obrátit.
  Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Dobrý den,
  za mě kuchyně na fotce vlevo.
  Na druhý dotaz ještě nedokážu odpovědět, Vaše stránky jsem poprvé viděla nedávno a nemám zmapované sady nádobí. Nádobí mám od Tescomy, je docela bytelné a nebudu ho určitě v nejbližší době měnit. Ale pánve určitě a ty mátě pěkné a určitě budu obměňovat malé kousky nádobí jako jsou malé kastrůlky, džezva na kávu, plechové hrnky. Třeba i tento pohled na věc Vám pomůže. Držím palce, dobrý počin.

  Petra Čechurová dne

 • Dobry den, je to velmi tezke, kazda kuchyne ma neco do sebe. Za mne vitezi kuchyne cislo 1, diky usporadani prostoru a sve pestrosti . U kuchyne cislo 2 muze vzniknout problem pri presunu potravin ze stredove desky na sporak. Malo prostoru kolem sporaku.
  Cizi modely? Proc ne?
  Myslim si, ze pro bezne domaci vareni je Vase kompletni nabidka pomerne komplexni a bohate dostacuje. Ja osobne bych uvital snad jen tri veci. Prvni je opravdu velky hrnec Cca 6-8L. Dale je to oznaceni obsahu na Vasem nadobi. Posledni veci jsou kvalitni drevene nastroje na pouziti ve Vasem nadobi.
  Mejte se fajn a drzte se.
  S pozdravem JL

  JL dne

Musí být před zveřejněním schválen.

x