Nový rok, nový začátek

Autor Jan Fabini

Nový rok, nový začátek
Nový rok, nový začátek

„Vrhnu se na veškerý ten chaos, který se za dva měsíce od mého uvedení značky na trh a spuštění prodeje nakupil. 70 dní totiž úplně stačilo k tomu, abych zjistil, co budu muset upravit, zlepšit, nebo i úplně změnit. A protože prostor vidím snad všude, tak přijde přes svátky na řadu plánování, na které se upřímně těším, a o které se s vámi podělím nejspíš v jednom z dalších článků.“ Napsal jsem v minulém článku.

Upřímně jsem si myslel, že si všechno pěkně naplánuju a tak nějak to ze mne opadne. Začínám mít ale pocit, že se tak nestane. 

Na chaos jsem se sice vrhnul, nicméně se stalo to, čeho jsem se v koutku duše obával, a sice že jsem jej přenesl právě do těch plánů. Když to teď vidím navíc všechno pohromadě, znejišťuje mě to možná ještě více. Ale to k tomu asi patří. 😊

Nový rok bude takovým novým začátkem a na leden jsem si vytyčil hned 4 body ke změně, které vnímám jako nejpodstatnější, a které bych rád zpracoval: 

1. Komunikace a sdělení: Od doby, co jsem začal testovat první inzerci, se do kontaktu s naším nádobím a značkou dostává mnohem větší množství lidí. Většinou ale velmi krátce, přičemž pochopitelně nechtějí nebo ani nemůžou číst celý můj příběh a blog, aby zjistili, proč jsem se do toho všeho pustil a v čem vidím unikátnost našich produktů. Toto tedy musím sjednotit a vytvořit i krátkou a údernou variantu, ze které to bude hned jasné. 😊

Mimo to bych rád upravil i sdělení vizuální. Pod tím mám na mysli úpravu loga, upuštění od oranžové barvy a naopak přidání barev jiných a podobně. Momentální nastavení se mně totiž ukázalo jako nepraktické a navíc mám také pocit, že se moc nehodí. 

2. Obsah a videa: Snahu o kvalitnější fotografie zmiňuji často. Ta nepoleví a hned v lednu budeme fotit znovu. Snad opět s trochu lepším výsledkem. O čem jsem ale nepsal dlouho, jsou videa. Stále jde o formát, o kterém si myslím, že bude z mnoha důvodů nejvhodnější. Nepojal jsem to ale zprvu úplně dobře a vymyslel si složitý způsob jejich tvorby. K Vánocům jsem proto nyní pořídil příležitostně malý stativ a mikrofon, což by natáčení mělo zjednodušit a s čímž už se nebudu mít na co vymlouvat. 🎥

Stejně tak jako u prvního bodu bych pak fotografie a videa rád barevně a zpracováním sjednotil, aby byly hned na první pohled pro naši značku rozpoznatelné.

3. Tým: Pokud bych to všechno chtěl dělat sám, nejspíš to o moc nezlepším, a navíc se nebudu mít čas věnovat tomu, čemu se chci věnovat přednostně, tedy produktům a zákazníkům.

Začal jsem si proto hledat první kolegy, specialisty, na alespoň občasnou výpomoc. V lednu bych už rád měl menší tým lidí, o kterých vím, že se na ně můžu spolehnout.

4. Nové produkty: To nejpodstatnější. Příprava nové kolekce nádobí, jejíž výroba by mohla začít následně v únoru. Více detailů si ale ještě chvíli nechám pouze pro sebe. 😊
Tento článek si beru jako takové malé předsevzetí a těším se, až všechny změny začneme zpracovávat. Přeji vám vše nejlepší do nového roku 2020! 🎊 

Zůstaňme v kontaktu

Tipy o nádobí, vaření a novinky o naší značce odesíláme i e-mailem. Čas od času k nim navíc přidáme i nějakou speciální akci, kterou jinde nesdílíme.

Abyste zprávy dostávali také, stačí se k odběru zapsáním e-mailu zdarma registrovat:


 • Dobrý den paní Kuchyňková,

  děkuji Vám moc a doufám, že se Vám bude nová kolekce líbit! :-)

  Přeji jen to nejlepší a kdyby cokoliv, neváhejte se na mne obrátit.
  Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Dobrý den paní Krátká, děkuji Vám moc za zpětnou vazbu. Jsem moc rád, že se Vám nynější řešení líbí. Třeba nakonec ty změny tak velké nebudou. Přiznám se, že sám ještě nemám úplně dokonalou představu. :-)

  Za přání Vám také děkuji. Především pak za to s chutí do práce, tu budu potřebovat nejvíce! :-)

  Také Vám přeji hezký nový rok.

  Jan Fabini dne

 • Děkuji Vám moc, paní Svatková. Vážím si toho a doufám, že se Vám bude nádobí líbit! :-)

  Také Vám přeji jen to nejlepší,
  Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Dobrý den,pane Fabini,
  přeji Vám v Novém roce hodně spokojených klientů.
  P.S.Už se moc těším na avizovanou novou kolekci nádobí.
  Se srdečným pozdravem
  Spokojená klientka J.K.

  Jarka Kuchyňková dne

 • Měnit logo a barvu? Nee, to je škoda, už jsem si zvykla, je to snadno rozpoznatelné, čisté, jednoduché, výstižné.
  Jinak do noveho roku všechno nejlepší a hlavně chuť do práce. Už se těším na tu novou kolekci.
  Žofie Krátká

  Žofie Krátká dne

Musí být před zveřejněním schválen.

x