Předprodej mé nové kolekce nádobí

Předprodej mé nové kolekce nádobí

Autor Jan Fabini

Předprodej mé nové kolekce nádobí

Nová kolekce mého nádobí, o jejíž přípravách vás průběžně informuji, pro mne vedle nadšení přináší i několik nových výzev.

Je to kolekce číslo dva a bude trochu jiná, než ta aktuální, první. A přestože jsem názoru, že se k té první bez sebemenšího problému hodí, musím se naučit, jak ji prezentovat na našem e-shopu tak, aby to pro vás nebylo matoucí, aby se ideálně oběma kolekcím dostalo potřebného prostoru, ale zároveň stejné pozornosti, a abych také dokázal dobře odkomunikovat myšlenku, se kterou jsem je konstruoval, a rozdíly, jaké mezi nimi vidím.

Nově tedy například začnu zveřejňovat jména jednotlivých kolekcí, neboť samotné označení jako ''Rendlík z nerezové oceli s poklicí Ø 16 cm, 1,5l'' by bez upřesnění bylo nadále matoucí, a podobně.

Předprodej

Zveřejnění nové kolekce jsem původně plánoval až zhruba za měsíc, nicméně nám aktuální situace ohledně pandemie trochu zkomplikovala podmínky a prodloužila čas výroby. Přestože tedy uběhla od prototypování a testování už poměrně dlouhá doba, nové nádobí budeme mít k dispozici až přibližně za osm týdnů.

To s sebou přineslo další výzvu se kterou dosud nemám zkušenost – spuštění předprodeje.

Protože si zcela upřímně nepotrpím na překvapení, rozhodl jsem se s vámi sdílet další střípky toho, na co se můžete v nové kolekci těšit, a zároveň bych vám rád oznámil, že předprodej nové kolekce spustím zhruba za deset dní a oproti standardnímu prodeji bude nádobí v předprodeji nabízeno s dárkem! 🎉

Složení

Nebudu ještě prozrazovat úplné detaily, ale mimo to, že je nová kolekce trochu odlišná, ale přesto kombinovatelná s kolekcí první, vám řeknu, že je z mého pohledu tak nějak praktičtější. Co tím myslím? To vysvětlím až při zveřejnění.

Prozatím se ale můžete podívat, z čeho všeho se nová kolekce bude skládat:

Hrnec s poklicí Ø 24 cm, objem 6,5 l

Hrnec s poklicí Ø 20 cm, objem 3 l

Hrnec s poklicí Ø 16 cm, objem 1,5 l

Rendlík s poklicí Ø 20 cm, objem 3 l

Rendlík s poklicí Ø 16 cm, objem 1,5 l

Hluboká pánev s poklicí Ø 28 cm, objem 4,5 l

Hluboká pánev s poklicí Ø 24 cm, objem 3 l

Pánev s nepřilnavým povrchem Ø 30 cm a pánev univerzální Ø 30 cm

Pánev s nepřilnavým povrchem Ø 26 cm a pánev univerzální Ø 26 cm

Pánev s nepřilnavým povrchem Ø 20 cm a pánev univerzální Ø 20 cm

 

WOK pánev s poklicí Ø 32 cm

A přehledně dohromady: 

 • Hrnec s poklicí Ø 24 cm, objem 6,5 l
 • Hrnec s poklicí Ø 20 cm, objem 3 l
 • Hrnec s poklicí Ø 16 cm, objem 1,5 l
 • Rendlík s poklicí Ø 20 cm, objem 3 l
 • Rendlík s poklicí Ø 16 cm, objem 1,5 l
 • Hluboká pánev s poklicí Ø 28 cm, objem 4,5 l
 • Hluboká pánev s poklicí Ø 24 cm, objem 3 l
 • Pánev s nepřilnavým povrchem Ø 30 cm
 • Pánev s nepřilnavým povrchem Ø 26 cm
 • Pánev s nepřilnavým povrchem Ø 20 cm
 • Pánev Ø 30 cm
 • Pánev Ø 26 cm
 • Pánev Ø 20 cm
 • WOK pánev s poklicí Ø 32 cm

Se složením nové kolekce jsem se snažil vyslyšet zpětné vazby, které mně dáváte. Doufám, že vás širší nabídka našeho nádobí potěší a také doufám, že se vám celá kolekce po zveřejnění bude líbit!Zůstaňme v kontaktu

Tipy o nádobí, vaření a novinky o naší značce odesíláme i e-mailem. Čas od času k nim navíc přidáme i nějakou
speciální akci, kterou jinde nesdílíme.

Abyste zprávy dostávali také, stačí se k odběru zapsáním e-mailu zdarma registrovat:

Komentáře


 • Dobrý den, pane Kaliáne. Rád bych Vám mnohokrát poděkoval za Vaši milou zpětnou vazbu a komentář. Moc si toho vážím.

  Co se většího kastrolu týká, tak jej určitě plánujeme, přičemž bych rád obecně rozšiřoval velikosti nádobí, které nabízíme, o další varianty. Bohužel ale v tuto chvíli nedokážu být konkrétnější v tom, kdy by se takový kastrol mohl v nabídce objevit. V tomto roce to již ale pravděpodobně nebude.

  V tuto chvíli tedy nabízíme jako největší tento 24 cm hrnec, který má objem 6,5l, nicméně je ale pravděpodobně vyšší, než co hledáte Vy: https://www.fabini.cz/collections/nadobi/products/hrnec-z-nerezove-oceli-s-poklici

  S přáním hezkého dne, Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Nabídka nádobí se mi zdá jako jasná volba i proto, že jsem si zamiloval váš příběh. Nicméně vám chybí pořádný kastrol na omáčku. Vaříme dodnes ve velkém, nízkém kastrolu made in czechoslovakia a když už si mám pořídit novou sadu, nechtěl bych o něj přijít. Z vašich průzkumů by o něj nebyl zájem?

  Díky za odpověď. Martin

  Martin Kalián dne

 • Dobrý den, paní Pechová,
  mnohokrát Vám děkuji za Váš dotaz na mém blogu a omlouvám se za pozdnější odpověď. Nemám ty blogové komentáře úplně dobře řešené a mnohdy se mně stane, že nový zaznamenám až takto se zpozděním. 
  Ptala jste se mne na doporučení pánve na lívance a palačinky. Pokud by mělo jít o pánvičku z naší nabídky, doporučil bych jednoznačně: https://www.fabini.cz/collections/panve/products/nerezova-panev-o-26-cm, nebo https://www.fabini.cz/collections/panve/products/panev-z-nerezove-oceli. :-)
  Pokud by mělo jít o pánvičku jiné značky, doporučil bych určite značku De Buyer a například tuto jejich pánvičku: https://www.chefshop.cz/panev-na-palacinky-mineral-b-de-buyer-24-cm-2/?gclid=EAIaIQobChMIuqXW55Wr6QIVheJ3Ch1xMQEREAQYASABEgLb_PD_BwE. De Buyer je skvělý výrobce z Francie … pro mne obrovská inspirace a některé z těchto železných pánví, které dělají, jsou i dostupné. Jinak se pohybují cenově docela značně výše. :-) 
  Ještě jednou děkuji a kdyby cokoliv, neváhejte se na mne opět kdykoliv obrátit. Snad už budu i v odpovědi rychlejší.
  S přáním hezkého dne,Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Paní Korneilová, mnohokrát Vám děkuji za krásnou zpětnou vazbu. Moc mne potěšila! Doufám, že Vám zmíněný větší hrnec ale i další nádobí v případě jejich objednávky budou vyhovovat. Také Vám přeji jen to nejlepší a kdyby cokoliv, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit. S pozdravem, Fabini Jan

  Jan Fabini dne

 • Hezké pondělní slunečné ráno,
  těším se na novou kolekci, dost na ten hrnec s objemem 6,5l , neboť ráda vařím vývary a dlouho je nechávám “táhnout” 12-14 hodin, ale i na rendlíky a samozřejmě na pánve, se kterou mám tu nejlepší zkušenost.
  Vše nej do Vaší další kreativní práce a podnikání
  Pěkný začátek týdne
  Kornfeilová Marcela

  Marcela dne

Napsat komentář

Musí být před zveřejněním schválen.