Poslední focení

Autor Jan Fabini

Poslední focení
Poslední focení

O přípravách větších změn v našem internetovém obchodě se zmiňuji už delší dobu. Začali jsme na nich pracovat už v průběhu května, přičemž se v tuto chvíli blížíme ke konci a zveřejnění jejich první fáze.

Když si zpětně představím, co všechno to obnášelo, a hlavně jaké množství času jsme tomu mohli vzhledem k souběžnému a důležitějšímu řešení výroby, předprodeji, přípravám nových produktů a dalším činnostem věnovat, tak mne takové trvání ani nepřekvapuje.

Změny nepředstavovaly ''jen'' úpravu designu a funkčnosti e-shopu. Byly více o přípravách nových služeb pro Vás, přehlednější komunikací, a nebo třeba lepší prezentací produktů a jejich výroby, kterou bychom Vám rádi detailně ukázali. V rámci zmíněného designu a nových funkcí jsme pak byli opatrní a citliví vůči nynější verzi.

Tento týden jsme připravovali poslední fotografie našeho nádobí, a právě o sérii zákulisních snímků z těchto příprav jsem se s Vámi rozhodl dnes podělit:

 

 

Vzniklé a upravené fotky z posledního focení začneme společně s dalšími zmíněnými změnami zveřejňovat postupně už v průběhu října.

Doufám, že se Vám novinky budou líbit a brzy, snad už v novém, se budu opět těšit.


Zůstaňme v kontaktu

Tipy o nádobí, vaření a novinky o naší značce odesíláme i e-mailem. Čas od času k nim navíc přidáme i nějakou speciální akci, kterou jinde nesdílíme.

Abyste zprávy dostávali také, stačí se k odběru zapsáním e-mailu zdarma registrovat:


  • Vaše nádobí se mi moc líbí

    Marie dne

Musí být před zveřejněním schválen.

x