Green Friday aneb zveřejnění sekce druhé jakosti!

Autor Jan Fabini

Green Friday aneb zveřejnění sekce druhé jakosti!
Green Friday aneb zveřejnění sekce druhé jakosti!

Přestože oficiálně proběhne „Black Friday“ až příští pátek, tak na různé reklamní kampaně s touto tématikou narážíme už od samého začátku listopadu.

Pro nás je to teprve druhý černý pátek, který s naším nádobím na trhu zažíváme, a proto jsme s kolegy přemýšleli, jak se k tomu postavit.

Uměle navýšit ceny, abychom následně uváděli nepravdivé výše slev, ani žádné podobné, a bohužel, ne zcela výjimečné praktiky samozřejmě nepřicházely ani v úvahu.

A velké zvýhodnění „jen tak“ si z důvodu kvality námi používaných materiálů a způsobu výroby nemůžeme dovolit.

Nabízelo se tedy buď nějaké férové zvýhodnění, které děláme například v rámci našich předprodejů nových kolekcí, úplné ignorování, a nebo trochu jiné pojetí situace.

A protože jsme i vůči menším slevám obecně velmi opatrní, a už delší dobu plánujeme něco, co je s nákupem našeho nádobí za výhodnější ceny spojeno, zvolili jsme variantu poslední.

Druhá jakost

Čas od času se nám produkty poškrábou a poškodí při výrobě, přepravě a podobně. Někdy se jedná pouze o kosmetickou vadu, jindy je jejich poškození závažnější. Vždycky je ale možné jejich další použití.

Takových produktů se nám jen za poslední rok nashromáždilo hned několik. Přemýšleli jsme, co s nimi, nicméně by nám přišla škoda je nevyužít, nebo dokonce vyhodit.

Rozhodli jsme se proto, že je nabídneme za lepší ceny, a připravili celou novou sekci druhé jakosti.

A když se bavíme o lepších cenách, kdy jindy tuto sekci zveřejnit, než právě teď?

Poškození a zvýhodnění

Pokud nehledíte na nějaký ten škrábanec, ťuknutí, nebo Vás konkrétní poškození nebude omezovat, tak máte možnost získat naše nádobí Fabini i za méně než polovinu.

Typy poškození jsme rozdělili do 5 různých kategorií, přičemž má každá jiné zvýhodnění. Jak se jmenují a jaký mají význam se dozvíte v popisech jednotlivých produktů zde: Druhá jakost

V rámci druhé jakosti jsme přichystali více než 100 kusů nádobí.

Jsme rádi, že jsme pro ně našli tuto šetrnou cestu, a doufáme, že Vás tato příležitost zvýhodněného nákupu potěší.

Kategorii druhé jakosti ani po jejich vyprodání rušit nebudeme. Naopak. Budeme se ji snažit pečlivě aktualizovat.