Do kdy objednávat, aby vám zboží přišlo do Vánoc?

Autor Pavlína Štochlová

Do kdy objednávat, aby vám zboží přišlo do Vánoc?
Do kdy objednávat, aby vám zboží přišlo do Vánoc?

Těší nás, že máme celou kolekci vícevrstvého nerezového nádobí Lucca skladem a jsme tak stoprocentně připraveni na vaše vánoční nákupy. A do kdy objednat, aby vám balíček stihl přijet před Štědrým dnem?

Do Vánoc vám po České republice doručíme objednávky, které uděláte do 20. prosince, v případě Slovenska do 19. prosince. A pokud to přece jen nebudete stíhat, můžete si zboží do 22. prosince vyzvednout ve skladu v Horních Počernicích v Praze. 

Jak funguje osobní vyzvednutí zboží ve skladu?

Osobní vyzvedávání zboží ve skladu v Horních Počernicích je zdarma a funguje do 22. prosince do 16:00. Objednávku je třeba udělat nejpozději do 11:00 téhož dne. Na připravené zboží budete upozorněni pouze e-mailem, kontrolujte si proto e-mailovou schránku včetně spamu.

Adresa skladu:

Do Čertous 2760/10, Praha

Hala D2, Mailstep 

Při vjezdu do areálu je hned za vrátnicí po pravé straně velká žlutá cedule s nápisem "expedice". Protože se jedná o sdílenou skladovací službu, není sklad označený názvem naší firmy. Ve skladu už pouze nahlásíte číslo objednávky a balíček vám vydají.

Pokud by nastaly jakékoliv potíže, se kterými byste si nevěděli rady, neváhejte zavolat Heleně Javůrkové z naší zákaznické péče – zastihnete ji na čísle 728 051 471.

Záruka až 25 let a prodloužené vrácení do konce ledna 

Nádobí navrhujeme a vyrábíme tak, aby nejen zlepšilo vaše vaření, ale také mělo potenciál vydržet desítky let. Za všechny kusy, kromě těch s nepřilnavým povrchem, proto ručíme zárukou 25 let. A pokud vám výrobky nevyhovují, můžete je do 30 dní zdarma vrátit – a to i rozbalené a použité. Pro vánoční dárky jsme navíc tuto lhůtu prodloužili až do 31. 1. 2023.