Napsali o nás


O kolekci a předprodeji

Při navrhování kolekce Lucca jsme vycházeli z nadčasového francouzského a italského nádobí, které se osvědčilo bezkonkurenčními tepelnými vlastnostmi, odolností a životností. Přizpůsobili jsme jej dnešní době, udělali praktičtějším, a hlavně jsme ho zpřístupnili běžné domácnosti.

Zvýhodněný předprodej novinek potrvá do 30. 11., přičemž se cenové zvýhodnění bude každý měsíc snižovat. Objednávky začneme odesílat v prosinci a nádobí obdržíte do Vánoc.

Jaké nové produkty jsme pro vás připravili? To se dozvíte níže.

Nové produkty z kolekce Lucca

1. Wok pánev, která se perfektně rozpálí na každé plotýnce

Na výrobu nové wok pánve o průměru 30 cm jsme použili vysoce kvalitní pětivrstvou nerezovou ocel, se kterou se u těchto typů nádobí setkáte jen málokdy. Ta zajistí, že i na domácích vařičích dosáhnete výsledků, jako byste wok zahřívali na otevřeném ohni. Výsledná jídla jsou pak fantastická. Ergonomická rukojeť a držák na protilehlé straně pánve zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci. Wok dodáváme společně s poklicí.

2. Vysoce odolný pekáč poslouží k pečení i k servírování

Pekáč z vícevrstvé nerezové oceli s rozměry 35 x 25 cm vyniká svou odolností a perfektním rozvodem a držením tepla. Funguje na indukci, takže zatažení masa, pečení i tvorbu lahodné omáčky z výpeku zvládnete pouze s jedním kusem nádobí. Pekáč je vhodný nejen na přípravu šťavnatých mas, ale i vláčných buchet. Intenzivně jsme se věnovali také designu. Díky ladnému tvaru a vzhledu kartáčované oceli se stane ozdobou stolu, pokud se v něm rozhodnete servírovat. Do budoucna ho čeká rozšíření o grilovací rošt.

3. Univerzální nízký kastrol využijete také jako vyšší pánev

Tento kastrol o průměru 24 cm a objemu 4 l vyčnívá praktickou kombinací většího objemu a nízkých stěn. Skvěle se hodí na přípravu dušených mas, omáček nebo třeba těstovin. Také ho lze využít na pečení masa nebo příloh v troubě. Stejně jako naše ostatní hrnce a kastroly disponuje díky pětivrstvému nerezu unikátními tepelnými vlastnostmi, má tvarovaný okraj pro snadné nalévání a lze ho stohovat s ostatními typy našeho nádobí. Uvnitř kastrolu najdete praktické objemové měrky.

4. Velký kastrol zvládne i rodinné hostiny

Pětilitrový kastrol o průměru 24 cm je dostatečně velký pro rodinné vaření, vývary, omáčky a další jídla o větším objemu. Zachovává si praktičnost našeho nádobí a opět se pyšní skvělými vlastnostmi pětivrstvého nerezu. Je možné ho užívat na různých typech vařičů a lze ho mýt v myčce. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost a propracované umístění rukojetí, které zajistí bezpečný pevný úchop a nezatéká do nich. I v tomto kastrolu najdete objemové měrky.

5. Napařovací vložka sedí na různé průměry hrnců

Naše napařovací vložka je přizpůsobena pro užití s hrnci o průměru 20, 22 i 24 cm. Je vhodná jak pro přípravu pokrmů v páře, tak pro šetrné ohřívání. Pro výrobu jsme použili vysoce kvalitní nerezovou ocel, díky čemuž je její užití zcela hygienické a neuškodí jí mytí v myčce. Praktický pohyblivý držák nepřekáží při uskladňování a usnadňuje manipulaci i přenášení. Můžete tak servírovat z hrnce rovnou na stůl. Je také kompatibilní s poklicí o průměru 24 cm.

6. Praktické nerezové mísy o třech velikostech využijete denně

Nové nerezové mísy mají průměr 16, 20 a 24 cm. Jsou vhodné na přípravu různorodých pokrmů, salátů i těsta na pečení. Okraj je stejně jako u kastrolů zaoblený pro snadné přelévání a zároveň usnadní úchop a přenášení. Přidali jsme objemové měrky a zpevnili stěny pro větší odolnost. Mísy lze mýt v myčce a využívat velmi univerzálně. Dokonce na ně pasují naše poklice. Nejlépe je oceníte jako celý set.

Jak nádobí Lucca vyrábíme?

Nové vícevrstvé nádobí ve zvýhodněném předprodeji

Nová kolekce z vícevrstvé oceli Lucca, která je již skladem, se díky vašemu zájmu dočkala rozšíření. Prvních 500 kusů, které vyrobíme letos, můžete nyní objednávat ve zvýhodněném předprodeji.

  • 25 let záruční doba
  • Vánoční vrácení až do 31. 1. 2023
  • Doprava zdarma nad 3500 Kč