Kvalitní materiály, nadčasový design, bezpečnost, dostupnost

Do výroby první kolekce stolního nádobí jsme se pustili ve spolupráci s tradiční českou porcelánkou Thun. Použili jsme nejkvalitnější směs křemene, živce a unikátního Sedleckého kaolinu, které jsme pro lepší odolnost třikrát vypalovali až při 1400 stupních.

Porcelán je vyroben z certifikovaných materiálů, které neovlivňují chuť ani vůni jídla. Nanášeli jsme pouze ekologické barvy bez těžkých kovů. Vaše jídlo si tak vychutnáte s pocitem naprostého bezpečí.

Důležitou roli pro nás hrál jako vždy estetický zážitek při stolování. Chtěli jsme, aby vás nádobí doprovázelo při každé příležitosti. Lehce rustikálnímu tvaru dodává moderní nádech jemná linka v barvách typických pro Fabini, zelené nebo červené. Hodí se pro vaši každodenní snídani i slavnostní večeři.

Vlastnosti produktů

Konstrukce, výroba

Ohlasy a certifikace

Vyrobeno z bezpečných a certifikovaných materiálů. Nádobí vyhovuje všem požadavkům na výrobky a materiály určené pro styk s potravinami.

Jak to začalo?

Jmenuji se Jan Fabini a v roce 2019 jsem se rozhodl založit internetový obchod s nádobím. Na trhu ale nebylo takové, které by odpovídalo mým požadavkům.

Narazil jsem buď na nádobí dostupné, ale nekvalitní. A nebo naopak na opravdu kvalitní, ale kvůli až zbytečně luxusním a nepraktickým materiálům, a také vysokým maržím přeprodejců, stojící i desítky tisíc korun.

Já chtěl nadčasové nádobí, které se stane ozdobou Vaší kuchyně, zlepší Váš požitek z vaření, přežije generace, a i přesto zůstane dostupné.

Vyrábíme v Česku, Itálii a Francii. Poskytujeme 10 letou záruku, 30 denní lhůtu na vyzkoušení a případné vrácení, a při nákupu nad 2500 Kč také dopravu zdarma.

Porcelánové stolní nádobí Arta