Napsali o nás


O předprodeji

Úspěch kolekce a splnění milníků nám umožní nakoupit materiál a formy na nové typy a rozměry nádobí Lucca:

Zvýhodněný předprodej potrvá do 31.5., přičemž se cenové zvýhodnění bude v čase snižovat. Nádobí z výroby začneme odesílat postupně dle pořadníku po skončení, tedy v červnu. Při vyprodání naskladníme další sady pravděpodobně koncem roku, stejně jako nové nádobí z případného splnění milníků.


O kolekci

Při navrhování nádobí Lucca jsme vycházeli z nadčasového francouzského a italského nádobí, které se za stovky let osvědčilo bezkonkurenčními tepelnými vlastnostmi, odolností a životností. Přizpůsobili jsme jej dnešní době, promyšlenými detaily udělali praktičtější, a hlavně jsme ho zpřístupnili běžné domácnosti, protože jindy stojí standardně i desítky tisíc.

V čem je výjimečné a jak změní vaše vaření? To se dozvíte níže.

6 benefitů, které změní vaše vaření

1. Mimořádné tepelné vlastnosti a zdravé vaření bez připalování

5vrstvá ocel o šířce 2.5-3 mm zajistí rychlý a rovnoměrný rozvod tepla až po okraje, díky čemuž snadno připravíte vše a bez připalování. Od steaků až po palačinky. S nádobím si vystačíte i s ½ výkonu vařiče, dosáhnete rozvinutější chuti a zvládnete křupavou kůrku nebo další kuchařské výzvy. Vyrábíme z kvalitního nerezu, který je hygienický a nevypouští škodlivé látky. Nádobí je proto skvělé i na zdravé vaření.

2. Nové a praktické pojetí tradice

Inspirovali jsme se tradičním a nadčasovým nádobím z Francie a Itálie, které jsme promyšlenými detaily udělali praktičtější a přizpůsobili dnešní době:

  • 1) Izolované a duté rukojeti, které při běžném vaření nepálí
  • 2) Vychýlené okraje pro zjednodušené odlévání
  • 3) Ergonomické rukojeti a ucha pro pohodlnou manipulaci
  • 4) Objemové měrky pro snadné odměřování
  • 5) Uzavřené okraje oceli pro prodloužení životnosti
  • 6) 1 mm silné a dobře polohovatelné poklice

3. Všechny vařiče, trouba, myčka, snadná údržba i uskladnění

Tělo i rukojeti vyrábíme z jednoho kusu oceli. Bez plastů a svářeného dna. Nádobí proto může do trouby a na každý zdroj tepla. Od plynu, přes indukci až po gril. Jednotlivé kousky jsou stohovatelné, a proto se jednoduše uskladňují. Díky háčkům v rukojetích je můžete i zavěsit. Praktická je i možnost mytí v myčce a obecně snadná údržba.

4. Pánev s nepřilnavým povrchem jako skvělý doplněk

V kolekci Lucca jsme navrhli i variantu pánve s nepřilnavým povrchem. Vzor včelí plástve na 5vrstvé oceli prodlouží životnost povrchu a podpoří nepřilnavost. Povrch je teflonový, bez PFOA a dalších toxických látek. Nepřilnavé pánve narozdíl od ostatního nádobí nedoporučujeme používat v troubě a myčce.

5. Nadčasové nádobí na celý život s 10letou zárukou

Nádobí konstruujeme tak, aby vydrželo desítky let a dědilo se z generace na generaci. Má pevně nýtované rukojeti a jeho bytelnost poznáte na první dotek. Za kvalitu ručíme nadstandardní zárukou 10 let.

6. Nepřekonaná tradice za konečně dostupnou cenu

Nádobí tohoto typu stojí standardně vyšší jednotky nebo desítky tisíc korun. Z tohoto důvodu jsme se pustili do výroby vlastního. Díky přímému prodeji bez přeprodejců, nižší marži a provedení nabízíme kvalitu běžné domácnosti. I nyní, kdy z důvodu aktuální situace zásadně rostou náklady na materiály a další potřebné díly.

Jak jsme nádobí navrhovali a jak jej vyrábíme?

Nádobí z vícevrstvé oceli Lucca

Dosud nejdůležitější řada, která definuje naše budoucí nádobí. Předobjednejte si z prvních 450 sad, získejte ji jako první, za zvýhodněnou cenu, a podpořte nás tak v našem dalším směřování.

  • 10 let záruční doba
  • 30 dní na vyzkoušení a vrácení
  • Doprava zdarma nad 2500 Kč