Napsali o nás


Detailní zpracování


Nadstandardní materiál a výjimečný design

Aby vám nic neuniklo

Skleněné poklice jsou alternativou k nerezovým a mnozí je díky vizuálnímu kontaktu s pokrmem upřednostňují. Kvalita zpracování je pro každodenní užívání zásadní. Naším cílem bylo vytvořit poklice, u kterých bude rozdíl jednoznačný.

Jak přemýšlíme

Nerozbitné, praktické, bez zatékání a uvolňování komponentů. Poslouží roky a sklo zůstane čiré. Trouba a myčka jsou samozřejmostí. Záměrem bylo vyrobit výjimečné skleněné poklice, které doplní řadu Lucca jak esteticky tak funkčně.

Materiál

4 mm silné žáruvzdorné tvrzené sklo vyniká pevností a odolností. Nerezové komponenty jsou vyrobeny z kvalitní oceli třídy 304. Stejně tak 2 mm silné okraje, které poklici zpevní a tvoří výrazný estetický prvek.

Design

Vzhled, kvalita a praktičnost fungují ve vyváženém souladu. Design kolekce Lucca je do poklic důmyslně propsaný. Zjednodušené prvky posouvají tuto řadu k minimalismu.

Jeden dárek stačí

Když doplníte naše nádobí z vícevrstvé nerezové oceli o propracovanou, funkční a především krásnou skleněnou poklici, máte v ruce jeden dárek, který přinese nekonečno radosti.

Do konce roku bude pouze 500 ks poklic od každé velikosti.

Promyšlené detaily = lepší vaření

Nádobí se skleněnými poklicemi - novinka

Skleněné poklice pasují na veškeré nádobí z řady Lucca. Koupíte je samostatně, s jednotlivým nádobím i ve vybraných sadách.

  • 25 let záruční doba
  • Možnost vrácení do 30 dnů
  • Doprava zdarma nad 3500 Kč