Napsali o nás


Detailní zpracování


Jak probíhá zvýhodněný předprodej?

Předprodej probíhá ve 2 fázích a zvýhodnění se postupně snižuje.

V tomto roce bude 500 ks poklic od každé velikosti. Předobjednejte samostatně či jako součást nádobí ZDE.

Nadstandardní materiál a výjimečný design

Aby vám nic neuniklo

Skleněné poklice jsou alternativou k nerezovým a mnozí je díky vizuálnímu kontaktu s pokrmem upřednostňují. Kvalita zpracování je pro každodenní užívání zásadní. Naším cílem bylo vytvořit poklice, u kterých bude rozdíl jednoznačný.

Jak přemýšlíme

Nerozbitné, praktické, bez zatékání a uvolňování komponentů. Poslouží roky a sklo zůstane čiré. Trouba a myčka jsou samozřejmostí. Záměrem bylo vyrobit výjimečné skleněné poklice, které doplní řadu Lucca jak esteticky tak funkčně.

Materiál

4 mm silné žáruvzdorné tvrzené sklo vyniká pevností a odolností. Nerezové komponenty jsou vyrobeny z kvalitní oceli třídy 304. Stejně tak 2 mm silné okraje, které poklici zpevní a tvoří výrazný estetický prvek.

Design

Vzhled, kvalita a praktičnost fungují ve vyváženém souladu. Design kolekce Lucca je do poklic důmyslně propsaný. Zjednodušené prvky posouvají tuto řadu k minimalismu.

Nabídka

Skleněné poklice nabízíme samostatně, se všemi produkty z kolekce Lucca i ve vybraných sadách. Letos bude k dispozici 500 ks od každé velikosti.

Promyšlené detaily = lepší vaření

Zvýhodněný předprodej skleněných poklic

Pasují na veškeré nádobí z řady Lucca. Koupíte je samostatně, s jednotlivým nádobím i ve vybraných sadách. Odeslání očekáváme v říjnu / listopadu.

  • 25 let záruční doba
  • 30 dnů na vyzkoušení a vrácení
  • Doprava zdarma nad 3500 Kč