Ohlasy a certifikace

V našem nádobí už vaří více než 5000 z vás. Co na něj říkáte?

Certifikace

Naše nádobí testujeme sami, ale také v nezávislých institutech, jako je například Institut pro testování a certifikaci, a.s. ve Zlíně.

Nádobí vyhovuje všem požadavkům na výrobky a materiály určené pro styk s potravinami dle Nařízení Evropského parlamentu a rady EC 1935/2004 a dle Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR č. 38/2001 Sb.

Kompletní výsledky vybraných testů našeho nádobí:

Fabini ITC, Fabini SGS

Napsali o nás

Vánoční soutěž - toprecepty.cz

Co se stane, když nemůžete sehnat kvalitní nádobí za přijatelnou cenu? Začnete je vyrábět sami - Apetit

Nová česká značka nádobí, která vznikla, protože (jak tvrdí její zakladatel): „... tu žádné takové nebylo, tak jsem si ho začal vyrábět sám“ - Apetit

Pokud se u vás doma vaří na denní bázi, potřebujete kvalitní sestavu hrnců a pánví, která zvládne i velmi vysokou zátěž a vydrží vám dlouhé roky - Biano

Nádobí s podpisem - Apetit

Na střední prodával elektroniku z Číny, ale pak ho okouzlilo nádobí. Teď Jan Fabini ukazuje svou první originální kolekci - Czechcrunch

V našem nádobí vaří

Jana Florentýna Zatloukalová

autorka kuchařek a blogu Kuchařka pro dceru

Marek Raditsch

porotce Masterchef, šéfkuchař Kampa Group

Jan Vorel

kuchař Entree, účastník Masterchef

Lorencovi

autoři kuchařek a blogu Neplecha na plechu

Vaše zpětné vazby

Based on 172 reviews
99%
(170)
0%
(0)
1%
(1)
1%
(1)
0%
(0)
C
Fabini
Customer
Poděkování

Koupil jsem pro manželku, resp. i pro mne, "Pokročilou sadu nádobí Lucca" s vírou, že to bude to pravé "ořechové". Bohužel se ta víra naplnila. Jsme nadmíru spokojeni a široká rodina nám zatím tiše závidí.. Já sám jsem ještě docela závislý na nožích. Proto bedlivě sleduji i vaše nabídky. Zatím si nejsem docela jistý parametry, které deklarujete. Prosím o bližší seznámení.
S vyjádřením s dosavadní spokojenosti s koupeným nádobím
zdraví a hodně úspěchů přeje
Ing. Jozef Vass

P
Fabini
P.N.
Vložená důvěra

Musím říci že jsem byl zprvu skeptický, že za dané cenové hladiny se dá dělat takové prvotřídní nádobí které může s klidem konkurovat o řád "designové" značce, kterými jsem pohrdal a nikdy takové nádobí mít nechci. Určitě i do budoucna rozšířím dále kuchyni.

Recenze jsou opravdové, rozhodně je nepíše marketingový tým. Komunikace směrem k zákazníkovi je přátelská, informativní, k věci a rozhodně nadstandart.

Čekání se opravdu vyplatilo, perfektně zabalené, bez jediného otisku prstu, bez jediné vady. Materiál zpracovaný precizně, váha je značná, na obracení palačinek jednou rukou s výhozem o strop, to pro přítelkyni není. Což se ovšem ukáže při rozvodu a udržení tepla, výsledky vaření jsou tak skvělé, že i naprostý amatér ve výsledku uvaří jako profi kuchař v pohodlí domova.

Jen je třeba nezapomenout, že i o nerez je třeba se starat, ošetřovat vrstvu a solit až horkou vodu neb sůl tuto vrstvu narušuje. Nerez není všemohoucí a může reznout.

Myslím že značka této kvality je v této zemi nedostatečně oceněna a práce lidí kteří jsou za ní je opravdu skvělá. prvotřídní a rozhodně světové kvality. Gratuluji a přeji další úspěchy.

J
Fabini
Jana Kyselová
Sada dvou pánví

Objednala jsem v předprodeji sadu dvou pánví, nerezovou a nepřilnavou. Sice jsem ně nějakou dobu čekala, ale nevadilo to, protože jsem velmi spokojená. Líbí se mi i to, že nepřilnavá pánev nevylučuje při smažení škodliviny. Do emailu mi přišly podrobné informace k zacházení s pánvemi, čištění apod., aby vydržely co nejdéle, je na ně dlouhá záruka. Po velmi dlouhé době konečně kvalitní nádobí. Teď jsem objednala pánev ještě jednu, pro dceru k vánocům. Přeji hodně pracovních úspěchů, ale nádobí se bude prodávat samo. Bude mít totiž dost spokojených uživatelů.

M
Fabini
Martin Elznic
První kus od Fabini

Dnes došla vysoká 2,5l pánev s pokličkou. Opravdu pěkný kus nádobí. Ouško proti rukojeti se bude hodit ,je opravdu těžká.

P
Fabini
Petr Krupicka
Mala sada nadobi Lucca

dnes mi uspesne dorazila sada nadobi. Jsem opet nadseny-krasne, bytelne a prakticky volene kousky. Velka radost, dekuji vsem v kolektivu Fabini -:)..

E
Fabini
Eva Kožichova
3/9 2021 o Fabini

Již je to můj 3 nákup , nejprve sada nádobí, pak pánve pro dceru a dnes pánev wok také pro dceru.Já i dcera jsme nadšené, perfektní zpracování a kvalita. Vaření je radost.

P
Fabini
Petr Krupicka
Hluboká pánev z vícevrstvé nerezové oceli s poklicí

dnes mi dorazil prvni kousek nadobi-hluboká pánev z vícevrstvé nerezové oceli s poklicí. Hned prvni dojem naherne nadobi, fortelne. Tak pekne nadobi nemeli ani nemecti ponorkari ve svych ponorkach typu VII, muselo jim stacit hlinikove, skoda, aby nerezove slo ke dnu -:). -Tesim se na dalsi kousky.

A
Fabini
Aleš Ulrych
Naprostá spokojenost

O tomto nádobí jsem se dozvěděl z časopisu Šifra. Na zkoušku jsem se rozhodl koupit pánev s nepřilnavým povrchem a po naprosté spokojenosti s dodaným výrobkem jsem se rozhodl předobjednat i větší verzi, která mi před pár dny dorazila. Opět jsem naprostá spokojenost. Jen škoda, že k té větší pánvi není možnost koupit poklici. Myslím, že brzy vyzkouším i nějaké hrnce.

H
Fabini
Hana Pfannová
Nerezová pánev Lucca

Pánev je nádherná už na podívání. A skvěle se na ní peče, nepřipaluje se, a když se jídlo přichytne, tak se zase časem pustí. Díky i za dopis na krásném papíře, návod k použití v dopise i tady na webu. Takový servis jsem nikde jinde nezažila.
Mám už dva hrnce, ten menší používám skoro denně. Jsem naprosto spokojená a rozhodně Vaši značku doporučuji. Tohle nádobí po mně jednou zdědí další generace.
Držím Vám palce do dalšího vymýšlení a tvoření!

H
Fabini
Hana Zbořilová
Nádobí po roce používání.

Koupila jsem sadu z Vašeho prvního nádobí Orlandi a po používání téměř 2 let jsem opravdu moc spokojená.Vařím na tom nejnižším stupni spotřeby elektrické energie kdy se krásně pomalu vařįí.Nemohla jsem si zvyknout na lehkost poklice oproti těm co používám.Nová kolekce jak uvádíte je 5 vrstvá což je o další krok výš.Jen nevím,jak to udělat s nádobím, které používám a je také kvalitní tak se snažím doplňit ještě o to Vaše.Přeji hodně sil a hodně spokojených zákazníků,ať se Vám daří.

J
Fabini
Jaroslav Sklenařík
Měsíční používání sady

Po měsíci vaření již manželka nechce o jiném nádobí ani slyšet.
Naprostá spokojenost s drobnou výhradou. Škoda, že není k dispozici hrnec 5 l. Ideální velikost na omáčky.
Až jej vyrobite, určitě prikoupime.

I
Fabini
Iva Krsičková
skvělé

Koupila jsem si velkou sadu malého nádobí - pro domácnost se 2 lidmi ideální. Nenašla jsem chybu! Nejvíce využívám pánev s nepřilnavým povrchem, výborná. Líbí se mi minimalistický design, ucha a rukojeti které nepálí, vše skvěle funguje jak na indukci tak na kachlových kamnech. A spolu s panem Šmídem uvažuji nad záminkou pro vyřazení starších kousků, abych je mohla nahradit nádobím FABINI. Je prostě skvělé :-)

M
Fabini
Marie
Stolní nádobí

Zatím jsem nic nekoupila, ale je možné že něco koupím. Mám ráda pěkné nádobí. Mne ovšem zaujal Váš porcelán. Celý život jsem chtěla takový, který máte v nabídce Vy. Bohužel nikdy jsem takové nádobí neviděla. Dnes už nemá smysl si jej pořizovat. Děkuji, že umožníte dnešním mladým rodinám používat tu nádheru. Přeji hodně dobrých nápadů a spokojených zákazníků.

S
Fabini
Stanislava Pilkova
Pánev

Mým cílem bylo koupit pánev, na které udělám všechno, od vajíček po maso. A to se povedlo, i když to vyžadovalo pár triků. Než se mi povedlo udělat hezké volské oko, tak jsem musela obětovat pár vajíček :-), palačinky se povedly napoprvé. Maso můžu orestovat a zapéct a neušpiním tunu nádobí. Mám ji už půl roku a jsem s ní naprosto spokojena.
Je ale třeba počítat s tím, že pánev je těžká a ručka docela tenká. Při mytí musíte věnovat zvýšenou pozornost okolí nýtů, ale to jsou všechno věci se kterými jsem počítala už při objednávce.

I
Fabini
Ivana
Panev

Vážení,
Konečně jsem objevila pánev, kterou jsem potřebovala.
Je opravdu pěkná a uďelala mi radost. Jakmile budu vyřazovat další nádobí, tak už vím, kde hledat.
Děkuji, ať se Vám daří.

P
Fabini
Peter Ondriš
Nádobí a pánev

Dobrý den. Nádobí jsem koupil 3ks (různé velikosti) na zkoušku. Po cca 1 měsíci můžu říci veliká spokojenost. Hlavně jsem se těšil na pánev. Od jiného českého výrobce jsem totiž 3x reklamoval "prohnutí" pánve (mám indukční desku). Je pravda, že bez problému mi to vyměnily (dostal jsem poučení o postupném nahřívaní), ale potřebují pánev na vaření ne na reklamaci. Proto jsem si dovolil koupit Vaši pánev NETA a zase po cca 1 měsíci děním používaní (bez postupného nahřívaní) pánev perfektně "drží" tvar. Doufám, že ji to těch x let vydrží :-). Přeji hodně sil a úspěchu v rozšiřování výrobků. Již dnes Vím, že budu kupovat další nádobí a větší pánev (než stávající 24cm).

V
Fabini
Václav K.
Supr nádobí

Zdravím celou Vaši firmu, děkuju za supr nádobí. Vzhledem k tomu, že mám nádobí jen chvíli, tak toho moc neuvařilo. Hrnce jsou nepřekonatelné. Pánev a wok jsem vyzkoušel jen jednou, taky paráda. Nádobí, které ihned vaří i na indukci. Velké poděkování a spoustu dalšího nádobí. :-)

P
Fabini
Pavla F.
Už je doma!

Pánev už je doma. Úžasná rychlost. Pod stromeček bude hrnec, a pánev, tak ta už je nachystaná na zítra na kapry.

V
Fabini
Václav Šmíd
Dobrý den,

Obyčejně „recenze“ zboží nedávám, ale tentokrát jsem nemohl odolat. Prostě to nešlo.
O nádobí jsem se dozvěděl z blogu/klubu Florentýny Zatloukalové, na jejíž doporučení jsem dal. Dlouho ve mně rozhodnutí zrálo, než jsem sebral odvahu a platební kartu.
Vařím dlouho a nějaké nádobí doma mám, potřeboval jsem tedy jen doplnit sestavu lepších kusů a vyřadit ty poškozené.
Vybral jsem i objednal po krátké a vstřícné online diskusi s majitelem firmy. A z jednání jsem měl fakt dobrý dojem.
Maličká chybička se vloudila, když zapadla moje objednávka, ale po e-mailovém dotazu bylo už jen otázkou hodin, kdy zásilka ležela vybalená na mém stole.
Nedalo mi, abych hned vše nevyzkoušel a stálo to za to.
Jsem technik a jako takového mě fascinují důkazy precizního zpracování. Například, když odložím horkou pokličku na sklokeramickou desku, po pár vteřinách se mezi ní a deskou vytvoří podtlak a přisaje se!!! Zkusil jsem totéž s rendlíkem, trvalo to díky sendvičovému dnu trochu déle, ale přisál se také.
A to ještě není řeč o samotném vaření.
Postupně jsem vyzkoušel celou dodávku a jsem vrcholně spokojený. Jen mě znepokojuje otázka, pod jakou záminkou vyřadit ostatní dobré nádobí, abych ho mohl nahradit kousky od FABINI.
Jsem opravdu nadšený.

I
Fabini
Ivana P.
Úžasné nádobí

Milý pane Fabini. Byla jsem fascinována Vaším příběhem a recenzemi. Včera mi Vaše úžasné nádobí dorazilo, hned jsem ho zapřáhla do práce a jsem fascinována úplně nejvíc 😊. Ještě se mám při vaření co učit, ale jsem si jistá, že se teď stanu bohyní kuchyně 😊

K
Fabini
Katka L.
Dárkové balení nožů

Dobrý den vám všem ve Fabini, chtěla bych věnovat nůž a ocílku jako dárek, už jsem objednala a přišlo vše, ale zabalené ve folii. Nemáte nějaký tip, jak hezky tu sadu (nůž a ocílku) zabalit? Chápu, že máte fofr, ale třeba máte nějaký tip na obal?
Těším se, až všechno vyzkoušíme a taky si objednám pánev, protože mám sice novou nerez pánev z gastro obchodu, ale dost se na ní přichytává, i když používám ghí nebo sádlo.
Držím palce vám všem v dílně!
Kateřina

A
Fabini
Alena Č.
větší radost než z vánočních dárků

Dobrý den celému týmu Fabini,

včera jste mi doručili zbytek sady nádobí Marema a mám z něj větší radost než z vánočních dárků. :-)
Pánve již nějakou dobu používám a jsem s nimi velmi spokojená, tak jsem hned musela vyzkoušet i větší hrnec na polévku a v rendlíku jsem si ráno dělala ovesnou kaši.
A jsem nadšená. Kvalitní nerezové nádobí používám už roky, tak jsem na něj zvyklá, ale nádobí Marema je výjimečné. Nejen, že se mi v něm parádně vaří, ale taky moc hezky vypadá. Co si budeme namlouvat, myslím, že pro většinu žen je vzhled stejně důležitý jako užitné vlastnosti. :-)
Jediná drobná nevýhoda, za kterou ovšem Vaše nádobí nemůže, je, že budu muset přeskládat kuchyňské skříňky a s některými postaršími pánvemi a hrnci se rozloučit (s lehkým srdcem, podotýkám), aby nádobí Marema mělo důstojné místo, jaké si zaslouží.

Přeji Vám všem a panu Fabinimu zvláště, ať se Vám nadále daří vyrábět a dodávat tak skvělé nádobí i v téhle nepřející době.

E
Fabini
Eva F.
Úžasná

Mám pánev a je úžasná. A opravdu se na ní nic nepřipaluje. <3

V
Fabini
Vít B.
Časem určitě dokoupím i další

U mě taky už maká... a je prostě úžasná. Časem určitě dokoupím i další nádobí.

A
Fabini
Alena D.
Super nádobí

Super nádobí, dostala jsem pánev k svátku a je nejlepší!