Ohlasy a certifikace

V našem nádobí už vaří více než 15 000 z vás. Co na něj říkáte?

Certifikace

Naše nádobí testujeme sami, ale také v nezávislých institutech, jako je například Institut pro testování a certifikaci, a.s. ve Zlíně.

Nádobí vyhovuje všem požadavkům na výrobky a materiály určené pro styk s potravinami dle Nařízení Evropského parlamentu a rady EC 1935/2004 a dle Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR č. 38/2001 Sb.

Kompletní výsledky vybraných testů našeho nádobí:

Fabini ITC, Fabini SGS

Napsali o nás

Vánoční soutěž - toprecepty.cz

Co se stane, když nemůžete sehnat kvalitní nádobí za přijatelnou cenu? Začnete je vyrábět sami - Apetit

Nová česká značka nádobí, která vznikla, protože (jak tvrdí její zakladatel): „... tu žádné takové nebylo, tak jsem si ho začal vyrábět sám“ - Apetit

Pokud se u vás doma vaří na denní bázi, potřebujete kvalitní sestavu hrnců a pánví, která zvládne i velmi vysokou zátěž a vydrží vám dlouhé roky - Biano

Nádobí s podpisem - Apetit

Na střední prodával elektroniku z Číny, ale pak ho okouzlilo nádobí. Teď Jan Fabini ukazuje svou první originální kolekci - Czechcrunch

V našem nádobí vaří

Jana Florentýna Zatloukalová

autorka kuchařek a blogu Kuchařka pro dceru

Marek Raditsch

porotce Masterchef, šéfkuchař Kampa Group

Jan Vorel

kuchař Entree, účastník Masterchef

Lorencovi

autoři kuchařek a blogu Neplecha na plechu

Vaše zpětné vazby

Based on 186 reviews
98%
(183)
0%
(0)
1%
(2)
1%
(1)
0%
(0)
Objemové měrky

S nádobím jsem spokojená, pánve při správném vypálení opravdu nepřilnavé. Na veškeré vaření ( a především dušení) mi stačí mnohem nižší stupeň vařiče než při vaření ve smaltovaném nádobí. Úžasně jsou vyřešené poklice, nic neprská a zatím se nestalo, že by mi něco překypělo. Jediná drobná poznámka - objemové měrky by na pánvi a rendlíku mohly být značeny na obou stranách, pokud pánev držím za madlo levou rukou, abych mohla pravou míchat, tak měrky vpodstatě nevidím. Ale to je spíš podnět pro příští výrobu...

České a skvělé 👍✌👏

WOW...objednaná velká sada dorazila rychle a v naprostém pořádku a po prvních vařeních a smaženích Vám musím vyseknout velkou poklonu....vážně skvělý produkt! ...a vlastně i marketing a příběh 👌👌
Co bych ocenil je ještě jeden menší hrnec s ušima a o objemu 2 - 2,5l. Prostě něco mezi rendlíkem a hrncem 3,5l 👌

Litinova panev

Naprosta bomba. Jsem uchvacen. Neprilnava (pokud pouzijete soravny postup). Neznicitelna. Skvele rozvadi teplo. Skvele se na tom vari, smazi, griluje, dusi, pece. A fantasticke je kombinace technik. Osmazite a date dopect… 👌 Jo a zaroven si zaposilujete. 💪😅 Doporucuji.

Nerez hrnec

Tímto Vám děkuji za doručený nerezový hrnec, který předčil mé očekávání. Doposud jsem užíval
značkové nádobí od německé konkurence, ale po odzkoušení hrnce Fabini jsem došel k závěru, že se jedná minimálně o stejnou či spíše vyšší kvalitu. Jsem velmi rád, že i takovéto skvělé výrobky mají punc ČR. Jen tak dále a držte se.

M
fabini.cz
M.A.M.V.
Great pans and pots!

We are really happy with the pans and pots!
Last year we acquired just the pans ( we were skeptical to change from non stick pans to stainless ones), we received them, at the beginning was not easy (you need to get use how to make it) but we did it! and it was the best choice! We love them ( you really don't need to use a lot of oil, you will eat healthy and you will have good pans!)
This year we bought pots and to be honest we are really happy with fabini! We recommend it to all our friends! Hopefully they will manufacture a small pot with small handle ( we just need a small pot to complete our Fabini collection ;))

Reklamace

Rychlá výměna pánve bez řeči ,nebo zjišťování zda reklamaci lze uznat. Já jen donesla pánev v krabici na pobočku a to už byla mezitím doručena nová. Skvělý přístup.

Nerezový pekáč - nevejde se do trouby

Koupil jsem nerezový pekáč. Vypadá krásně, je masivní a precizně zpracovaný. Madla jsou mohutná. Všechno vypadalo skvěle do té doby, co jsme ho naplnili a chtěli zapéct maso ve standardní multifunkční troubě. Díky masivním madlům je pekáč o cca 1 cm širší, než je trouba. Co s tím? Ptám se, jestli je možné, svépomocně, madla ohnout, třeba s nahřátím plamenem, směrem dovnitř. Je materiál nerez, nebo odlitek ze slitiny. Ta by asi praskla. Když to nepůjde, tak mi napadá ještě jedno madlo demontovat. Ale tím by pekáč pozbyl své krásy. Prosím o radu. Jinak už mám od Vás dvě pánve a ty mají maximální úspěch. Sousedé závidí!

certifikát

Děkuji za doručení mé objednávky, 2022011557 , rychlost doručení perfektní. Zboží, 3 nože, jsou pěkné a nepoškozené, děkuji.
Jenom jsem myslel, že budeme mít číslo nějakého certifikátu o kvalitě kovaného zboží.
Miloslav Vojtěch

Spokojenost

Dobrý den, s nízkým kastrolem jsem naprosto spokojena, je dokonalý a prakrický

Rychle vyrizeni reklamace panve

Dnes dorazila reklamovana nerezova panev (reseno vymenou). Dekuji za bleskove vyrizeni a vstricny pristup. Radost zde nakupovat -:).

R
fabini.cz
Radek Panoch
Nerezová pánev

Dobrý den,
Zakoupili jsme vaše dvě pánve, ta s nepřilnavým povrchem je úplně v pořádku,
Na nerezove pánvi se nám vše dost připaluje. Nemůžete mi prosím poradit?
Děkuji, Panoch

J
fabini.cz
Jakub Raimr
pekáček

Dobrý den, dlouho očekávaný pekáček jsem si dnes vyzvednul a je opravdu nádherný... Už se těším na první pečení... Doufám i v přislíbený rošt na pečení větší drůbeže - ten by mě moc potěšil... Ať se vám daří!
Kuba

Zklamání a údiv

Objednal jsem jako dárek 2 věci. Za pár dnů přišel balíček- zklamání: byla tam jen jedna věc zaplať pánubohu ta dražší, -údiv: v balíčku jen jedna věc a nic k tomu, jelikož to bude dárek tak musím zjistit zda dotyční mají internet
a do balíčku jim napsat ať si napřed na internetu nastudují návod, pokud nemají internet musím zakoupit tiskárnu a návod jim vytisknout. V návodu je varování, že by mohlo dojít k popraskání nebo vyboulení dna
a to jsou myslím důležité informace a firmu by jistě nepoložilo kdyby ke každé zásilce přiložila návod. Uvidím po Vánocích jak dárek uspěl.
Karel T.

Dobrý den, pane Trojane. Mnohokrát se Vám omlouvám za vzniklé komplikace. Máme před Vánoci větší množství objednávek než jsme předpokládali, a tak i přes veškerou snahu dojde čas od času k takovému pochybení, které píšete. Požádal jsem kolegyni aby se s Vámi spojila a dohodla na nápravě. Ještě jednou se omlouvám a předem děkuji za pochopení. Doufám, že nádobí udělá radost, a že s námi budete mít do budoucna zkušenost lepší! :-) S pozdravem, Fabini Jan

Spokojenost

Objednala jsem si hlubokou pánev a vypadá opravdu nádherně. Díky uchytu se s ní dobře manipuluje. Jediný co mne zklamalo - že poklice nedolehala protože byla prohnuta. Hned jsem kontaktovala fabini a reakce byla úžasná. Nebyl problém s výměnou. Bez problémů jsem dostala kód na zdarma odeslání zboží zpět. Výměna proběhla téměř okamžitě co jsem oznámila problém. Musím pochválit za tento přístup. Doposud jsem se nesetkala s tak příjemným, rychlím a spolehlivý obchodem. Moc chválím. Pokud se pánev osvědčí určitě objednám další.

C
fabini.cz
Customer
Poděkování

Koupil jsem pro manželku, resp. i pro mne, "Pokročilou sadu nádobí Lucca" s vírou, že to bude to pravé "ořechové". Bohužel se ta víra naplnila. Jsme nadmíru spokojeni a široká rodina nám zatím tiše závidí.. Já sám jsem ještě docela závislý na nožích. Proto bedlivě sleduji i vaše nabídky. Zatím si nejsem docela jistý parametry, které deklarujete. Prosím o bližší seznámení.
S vyjádřením s dosavadní spokojenosti s koupeným nádobím
zdraví a hodně úspěchů přeje
Ing. Jozef Vass

Vložená důvěra

Musím říci že jsem byl zprvu skeptický, že za dané cenové hladiny se dá dělat takové prvotřídní nádobí které může s klidem konkurovat o řád "designové" značce, kterými jsem pohrdal a nikdy takové nádobí mít nechci. Určitě i do budoucna rozšířím dále kuchyni.

Recenze jsou opravdové, rozhodně je nepíše marketingový tým. Komunikace směrem k zákazníkovi je přátelská, informativní, k věci a rozhodně nadstandart.

Čekání se opravdu vyplatilo, perfektně zabalené, bez jediného otisku prstu, bez jediné vady. Materiál zpracovaný precizně, váha je značná, na obracení palačinek jednou rukou s výhozem o strop, to pro přítelkyni není. Což se ovšem ukáže při rozvodu a udržení tepla, výsledky vaření jsou tak skvělé, že i naprostý amatér ve výsledku uvaří jako profi kuchař v pohodlí domova.

Jen je třeba nezapomenout, že i o nerez je třeba se starat, ošetřovat vrstvu a solit až horkou vodu neb sůl tuto vrstvu narušuje. Nerez není všemohoucí a může reznout.

Myslím že značka této kvality je v této zemi nedostatečně oceněna a práce lidí kteří jsou za ní je opravdu skvělá. prvotřídní a rozhodně světové kvality. Gratuluji a přeji další úspěchy.

J
fabini.cz
Jana Kyselová
Sada dvou pánví

Objednala jsem v předprodeji sadu dvou pánví, nerezovou a nepřilnavou. Sice jsem ně nějakou dobu čekala, ale nevadilo to, protože jsem velmi spokojená. Líbí se mi i to, že nepřilnavá pánev nevylučuje při smažení škodliviny. Do emailu mi přišly podrobné informace k zacházení s pánvemi, čištění apod., aby vydržely co nejdéle, je na ně dlouhá záruka. Po velmi dlouhé době konečně kvalitní nádobí. Teď jsem objednala pánev ještě jednu, pro dceru k vánocům. Přeji hodně pracovních úspěchů, ale nádobí se bude prodávat samo. Bude mít totiž dost spokojených uživatelů.

M
fabini.cz
Martin Elznic
První kus od Fabini

Dnes došla vysoká 2,5l pánev s pokličkou. Opravdu pěkný kus nádobí. Ouško proti rukojeti se bude hodit ,je opravdu těžká.

P
fabini.cz
Petr Krupicka
Mala sada nadobi Lucca

dnes mi uspesne dorazila sada nadobi. Jsem opet nadseny-krasne, bytelne a prakticky volene kousky. Velka radost, dekuji vsem v kolektivu Fabini -:)..

E
fabini.cz
Eva Kožichova
3/9 2021 o Fabini

Již je to můj 3 nákup , nejprve sada nádobí, pak pánve pro dceru a dnes pánev wok také pro dceru.Já i dcera jsme nadšené, perfektní zpracování a kvalita. Vaření je radost.

P
fabini.cz
Petr Krupicka
Hluboká pánev z vícevrstvé nerezové oceli s poklicí

dnes mi dorazil prvni kousek nadobi-hluboká pánev z vícevrstvé nerezové oceli s poklicí. Hned prvni dojem naherne nadobi, fortelne. Tak pekne nadobi nemeli ani nemecti ponorkari ve svych ponorkach typu VII, muselo jim stacit hlinikove, skoda, aby nerezove slo ke dnu -:). -Tesim se na dalsi kousky.

A
fabini.cz
Aleš Ulrych
Naprostá spokojenost

O tomto nádobí jsem se dozvěděl z časopisu Šifra. Na zkoušku jsem se rozhodl koupit pánev s nepřilnavým povrchem a po naprosté spokojenosti s dodaným výrobkem jsem se rozhodl předobjednat i větší verzi, která mi před pár dny dorazila. Opět jsem naprostá spokojenost. Jen škoda, že k té větší pánvi není možnost koupit poklici. Myslím, že brzy vyzkouším i nějaké hrnce.

H
fabini.cz
Hana Pfannová
Nerezová pánev Lucca

Pánev je nádherná už na podívání. A skvěle se na ní peče, nepřipaluje se, a když se jídlo přichytne, tak se zase časem pustí. Díky i za dopis na krásném papíře, návod k použití v dopise i tady na webu. Takový servis jsem nikde jinde nezažila.
Mám už dva hrnce, ten menší používám skoro denně. Jsem naprosto spokojená a rozhodně Vaši značku doporučuji. Tohle nádobí po mně jednou zdědí další generace.
Držím Vám palce do dalšího vymýšlení a tvoření!

H
fabini.cz
Hana Zbořilová
Nádobí po roce používání.

Koupila jsem sadu z Vašeho prvního nádobí Orlandi a po používání téměř 2 let jsem opravdu moc spokojená.Vařím na tom nejnižším stupni spotřeby elektrické energie kdy se krásně pomalu vařįí.Nemohla jsem si zvyknout na lehkost poklice oproti těm co používám.Nová kolekce jak uvádíte je 5 vrstvá což je o další krok výš.Jen nevím,jak to udělat s nádobím, které používám a je také kvalitní tak se snažím doplňit ještě o to Vaše.Přeji hodně sil a hodně spokojených zákazníků,ať se Vám daří.

J
fabini.cz
Jaroslav Sklenařík
Měsíční používání sady

Po měsíci vaření již manželka nechce o jiném nádobí ani slyšet.
Naprostá spokojenost s drobnou výhradou. Škoda, že není k dispozici hrnec 5 l. Ideální velikost na omáčky.
Až jej vyrobite, určitě prikoupime.