Ohlasy a certifikace

Naše nádobí zlepšuje požitek z vaření více než 2500 nadšeným domácím i profesionálním kuchařům.

Co na něj říkají?

Certifikace

Naše nádobí testujeme sami, ale také v nezávislých institutech, jako je například Institut pro testování a certifikaci, a.s. ve Zlíně.

Nádobí vyhovuje všem požadavkům na výrobky a materiály určené pro styk s potravinami dle Nařízení Evropského parlamentu a rady EC 1935/2004 a dle Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR č. 38/2001 Sb.

Kompletní výsledky vybraných testů našeho nádobí:

Fabini ITC, Fabini SGS

Napsali o nás

Vánoční soutěž - toprecepty.cz

Co se stane, když nemůžete sehnat kvalitní nádobí za přijatelnou cenu? Začnete je vyrábět sami - Apetit

Nová česká značka nádobí, která vznikla, protože (jak tvrdí její zakladatel): „... tu žádné takové nebylo, tak jsem si ho začal vyrábět sám“ - Apetit

Pokud se u vás doma vaří na denní bázi, potřebujete kvalitní sestavu hrnců a pánví, která zvládne i velmi vysokou zátěž a vydrží vám dlouhé roky - Biano

Nádobí s podpisem - Apetit

Na střední prodával elektroniku z Číny, ale pak ho okouzlilo nádobí. Teď Jan Fabini ukazuje svou první originální kolekci - Czechcrunch

V našem nádobí vaří

Jana Florentýna Zatloukalová

autorka kuchařek a blogu Kuchařka pro dceru

Jan Vorel

kuchař Entree, účastník Masterchef

Lorencovi

autoři kuchařek a blogu Neplecha na plechu

Další zpětné vazby

Based on 157 reviews
99%
(155)
0%
(0)
1%
(1)
1%
(1)
0%
(0)
P
Fabini
P.O.
Nádobí a pánev

Dobrý den. Nádobí jsem koupil 3ks (různé velikosti) na zkoušku. Po cca 1 měsíci můžu říci veliká spokojenost. Hlavně jsem se těšil na pánev. Od jiného českého výrobce jsem totiž 3x reklamoval "prohnutí" pánve (mám indukční desku). Je pravda, že bez problému mi to vyměnily (dostal jsem poučení o postupném nahřívaní), ale potřebují pánev na vaření ne na reklamaci. Proto jsem si dovolil koupit Vaši pánev NETA a zase po cca 1 měsíci děním používaní (bez postupného nahřívaní) pánev perfektně "drží" tvar. Doufám, že ji to těch x let vydrží :-). Přeji hodně sil a úspěchu v rozšiřování výrobků. Již dnes Vím, že budu kupovat další nádobí a větší pánev (než stávající 24cm).

V
Fabini
V.K.
Supr nádobí

Zdravím celou Vaši firmu, děkuju za supr nádobí. Vzhledem k tomu, že mám nádobí jen chvíli, tak toho moc neuvařilo. Hrnce jsou nepřekonatelné. Pánev a wok jsem vyzkoušel jen jednou, taky paráda. Nádobí, které ihned vaří i na indukci. Velké poděkování a spoustu dalšího nádobí. :-)

P
Fabini
P.F.
Už je doma!

Pánev už je doma. Úžasná rychlost. Pod stromeček bude hrnec, a pánev, tak ta už je nachystaná na zítra na kapry.

V
Fabini
V.Š.
Dobrý den,

Obyčejně „recenze“ zboží nedávám, ale tentokrát jsem nemohl odolat. Prostě to nešlo.
O nádobí jsem se dozvěděl z blogu/klubu Florentýny Zatloukalové, na jejíž doporučení jsem dal. Dlouho ve mně rozhodnutí zrálo, než jsem sebral odvahu a platební kartu.
Vařím dlouho a nějaké nádobí doma mám, potřeboval jsem tedy jen doplnit sestavu lepších kusů a vyřadit ty poškozené.
Vybral jsem i objednal po krátké a vstřícné online diskusi s majitelem firmy. A z jednání jsem měl fakt dobrý dojem.
Maličká chybička se vloudila, když zapadla moje objednávka, ale po e-mailovém dotazu bylo už jen otázkou hodin, kdy zásilka ležela vybalená na mém stole.
Nedalo mi, abych hned vše nevyzkoušel a stálo to za to.
Jsem technik a jako takového mě fascinují důkazy precizního zpracování. Například, když odložím horkou pokličku na sklokeramickou desku, po pár vteřinách se mezi ní a deskou vytvoří podtlak a přisaje se!!! Zkusil jsem totéž s rendlíkem, trvalo to díky sendvičovému dnu trochu déle, ale přisál se také.
A to ještě není řeč o samotném vaření.
Postupně jsem vyzkoušel celou dodávku a jsem vrcholně spokojený. Jen mě znepokojuje otázka, pod jakou záminkou vyřadit ostatní dobré nádobí, abych ho mohl nahradit kousky od FABINI.
Jsem opravdu nadšený.

I
Fabini
I.P.
Úžasné nádobí

Milý pane Fabini. Byla jsem fascinována Vaším příběhem a recenzemi. Včera mi Vaše úžasné nádobí dorazilo, hned jsem ho zapřáhla do práce a jsem fascinována úplně nejvíc 😊. Ještě se mám při vaření co učit, ale jsem si jistá, že se teď stanu bohyní kuchyně 😊

K
Fabini
K.L.
Dárkové balení nožů

Dobrý den vám všem ve Fabini, chtěla bych věnovat nůž a ocílku jako dárek, už jsem objednala a přišlo vše, ale zabalené ve folii. Nemáte nějaký tip, jak hezky tu sadu (nůž a ocílku) zabalit? Chápu, že máte fofr, ale třeba máte nějaký tip na obal?
Těším se, až všechno vyzkoušíme a taky si objednám pánev, protože mám sice novou nerez pánev z gastro obchodu, ale dost se na ní přichytává, i když používám ghí nebo sádlo.
Držím palce vám všem v dílně!
Kateřina

A
Fabini
A.Č.
větší radost než z vánočních dárků

Dobrý den celému týmu Fabini,

včera jste mi doručili zbytek sady nádobí Marema a mám z něj větší radost než z vánočních dárků. :-)
Pánve již nějakou dobu používám a jsem s nimi velmi spokojená, tak jsem hned musela vyzkoušet i větší hrnec na polévku a v rendlíku jsem si ráno dělala ovesnou kaši.
A jsem nadšená. Kvalitní nerezové nádobí používám už roky, tak jsem na něj zvyklá, ale nádobí Marema je výjimečné. Nejen, že se mi v něm parádně vaří, ale taky moc hezky vypadá. Co si budeme namlouvat, myslím, že pro většinu žen je vzhled stejně důležitý jako užitné vlastnosti. :-)
Jediná drobná nevýhoda, za kterou ovšem Vaše nádobí nemůže, je, že budu muset přeskládat kuchyňské skříňky a s některými postaršími pánvemi a hrnci se rozloučit (s lehkým srdcem, podotýkám), aby nádobí Marema mělo důstojné místo, jaké si zaslouží.

Přeji Vám všem a panu Fabinimu zvláště, ať se Vám nadále daří vyrábět a dodávat tak skvělé nádobí i v téhle nepřející době.

E
Fabini
E.F.
Úžasná

Mám pánev a je úžasná. A opravdu se na ní nic nepřipaluje. <3

V
Fabini
V.B.
Časem určitě dokoupím i další

U mě taky už maká... a je prostě úžasná. Časem určitě dokoupím i další nádobí.

A
Fabini
A.D.
Super nádobí

Super nádobí, dostala jsem pánev k svátku a je nejlepší!

P
Fabini
P.T.
Nelituji ani vteřinu

Tak dnes atrikl konečně dorazil – ihned jsem nakoupil suroviny a k večeři připravil kuřecí čínu po sečuánsku – musím pánev jen chválit – pecka. Nelituji ani vteřinu. Jsem Vám vděčný, že se na trhu objevilo zboží - kvalita: poměr- cena.

K
Fabini
K.S.
Nože

Nože už mají své místo a dnes půjdou do opravdické práce!

Hodnocení

Používám dvě pánve,jednu na palačinky,druhou na různé masové směsi, bohužel ani jedna nesedí celou plochou na indukční desce neboť obě mají vypouklé dno.😓

M
Fabini
M.K.
Naprostá spokojenost

Již máme také doma. Vybrali jsme si sadu Marema. Manžel už odzkoušel a je nadšený. Doobjednali jsme i WOK. Nádobí je nádherné a super. Komunikace s panem Fabinim také výborná. Naprostá spokojenost.

M
Fabini
M.K.
Sada nádobí

Včera jsem obdržela sadu nádobí a dnes byl guláš!

G
Fabini
G.G.
Super

Pánev s teflonovou vrstvou dorazila v týdnu, je nádherná a jsem šťastná, že je těžká, je na ni vidět kvalita a tak ji skoro týden zkoušeím, dojem na mne udělala nejen vzhledem, ale i tím, co umí s jídlem udělat, nevyrovná se jí žádná pánev. Teplo rovnoměrně rozvádí, smaží déle, ale za to je jídlo chuťově dokonalé. Dnes steak a takovou dobrotu jsme jetě neměli. Plny šťávy a přitom křehký a lahodný. Za nás máte Fabini jednicku s hvezdickou jako vrata od stodoly. Nasetrim a casem si poridim celou sadu od vas. Jste uzasni!

V
Fabini
V.M.
Solidní jednání

Před rokem jsme si koupili pánvičku. Nebyli jsme spokojení, protože se prohnula a vše se na ní přichytávalo. Asi před měsícem jsem zde napsal tuto svou negativní zkušenost, ale dnes ji zde nevidím. Byla smazána? Následně se sama ozvala firma Fabini a nabídli výměnu za novou pánev. To považuji za solidní jednání. Nová pánev přišla, starou vyzvedl kurýr. Zatím jsme na nové pánvi dvakrát smažili, to je brzo na hodnocení, ale zatím dobrý. Takže to vypadá na dobrý konec příběhu.

P
Fabini
P.Š.
Naprostá spokojenost

Po pár měsících vaření s nerezovou pánví Marema mohu jen pochválit. Oproti první verzi pánví je odhledčená a rukojeť je příjemnější a pohodlnější. Pánev je radost používat, a musím zmínit skvělý přístup výrobce, jelikož mi tuto novou verzi zdarma vyměnil za původní starou pánev, která měla konstrukční vadu, kterou mezitím vyřešili. Budu se rád vracet.

Nože

Zakoupila jsem sadu nožů i z brouskem vše je perfektní nejen užití ale i desing určitě příště bude nějaká pánev

H
Fabini
H.N.
Jsem z něj nadšená

Děkuji moc za doručenou objednávku, nádobí mi vyhovuje a jsem z něj nadšená.

L
Fabini
L.Z.
Takhle si představuji nádobí na kterém budou moct vařit ještě naše děti

Luxusní nádobí, jsem ráda, že jsme pořídili celou sadu v předprodeji. Rozhodně se to vyplatilo. Takhle si představuji nádobí na kterém budou moct vařit ještě naše děti.

E
Fabini
E.Z.
Přikoupíme další kousky

Dobrý den! Na pánvi s poklicí se vaří peče, smaží jedna báseň. Přikoupíme další kousky.

A
Fabini
A.Z.
Poklad na stole

Velmi děkuji, právě dovezli fantastický wok a rendlík. Před více jak padesáti lety jsem v okouzlení hleděla na nerezové nádobí ze Švédska, bylo dražší než auto... a teď mám takový poklad na stole. Mám dospělé děti, určitě dostanou Vaše nádobí do výbavy, nesetkala jsem se s lepším...děkuji.

M
Fabini
M.M.
Předčily mé očekávání

Pánve jsem už vyzkoušela, velkou bez poklice a hlubokou s poklicí, vypálila podle návodu na videu a musím říct, že předčily mé očekávání, jsou naprosto fantastické, nic se nepřipaluje a nepřipéká (narozdíl od mých starých teflonových, se kterými byly věčně nějaké problémy, vždy se do roka zničily) už jsem v nich dělala palačinky, domácí tortilly, míchaná vajíčka a volská oka, řízky, obalovaný květák, kuřecí soté a karbanátky, vše dopadlo na jedničku. Menší pánev mám nachystanou jako dárek pro babičku, věřím, že bude stejně nadšená, jako já. Určitě před svátky něco přiobjednám. :-)

P
Fabini
P.F.
Fotky

Nádobí jsme v kuchyni zavěsili. :-)