Ohlasy a certifikace

Zákazníci

Nádobí je úžasné. Hrnec na mé nejmenší plotýnce fungoval jako papiňák. Je prostě úžasný, velice dobře se na něm vaří a údržba je super. Nic lepšího jsem neměla a gratuluji k takovému nádobí. Přeji firmě Fabini jen to nej a za mě je na nejlepší cestě být nejlepším nádobím na našem trhu.

- Blanka S.

Pěkný den, objednala jsem si u vás tu úžasnou hlubokou pánev s pokličkou, v pátek mi byla doručena a v sobotu jsem ji hned odzkoušela a musím jenom chválit. Nejvíce chválím to přídavné madélko pro lepší úchyt a dno, které není nikde napojováno, a tudíž se perfektně umývá. Opravdu dobrý a hlavně užitečný nápad. Děkuji a přeji vám hodně kvalitních a kreativních nápadů.

- Renata Z.

Nerezová pánev mi chyběla, vypomáhala jsem si všelijak. Ale ta od vás je vážně ohromně dobrá. Už jsem na ní dělala palačinky, vdolky, řízky. Jsem ráda, že jsem si ji pořídila. Ať se daří, držím palce, smekám před vámi.

- Jitka K.

Objednávku som dostala ešte minulý týždeň v utorok. V panvici som mohla variť až v nasledujúci deň, ale nechala som si ju aspoň položenú na sporáku, lebo už pohľad na ňu ma potešil. A je nie len pekná, varí sa v nej perfektne, piekla som v nej mäso, opekala zemiaky, varila rizoto, ale bezchybne sa dali opražiť nasucho aj kešu oriešky.Ľahko sa s ňou narába a aj umyť ju je jednoduché.

- Alena F.

Moc jsem se na nepřilnavou pánev od Vás těšila. Musím napsat, že po dodání jsem pánev milimetr po milimetru hned prozkoumala. Je bez chybičky, krásná. Takovou jsem si vždycky přála vlastnit. Jsem nadšená. Ze smažení na pánvi Fabini mám výborný pocit.

- Alena L.

Dobře padne do ruky, je rychlé, funguje na indukci i v troubě, prošlo několikrát myčkou, dobře se udržuje. Jsem rád, že jsem si od Vás ty dvě pánve koupil. Ať se Vám daří.

- Kryštof K.

Napsali o nás


Naše nádobí se objevilo jako ocenění pro první tři umístěné v soutěži pořádané největší českou stránkou o vaření toprecepty. - odkaz

Co se stane, když nemůžete sehnat kvalitní nádobí za přijatelnou cenu? Začnete je vyrábět sami. A přesně takhle vznikla česká značka Fabini. - odkaz

Nová česká značka nádobí, která vznikla, protože (jak tvrdí její zakladatel): „... tu žádné takové nebylo, tak jsem si ho začal vyrábět sám. - odkaz

Pokud se u vás doma vaří na denní bázi, potřebujete kvalitní sestavu hrnců a pánví, která zvládne i velmi vysokou zátěž a vydrží vám dlouhé roky. - odkaz

V lednovém (2020) vydání časopisu Apetit vyšel dvoustránkový rozhovor o našem nádobí. - odkaz

Certifikace


Naše produkty a materiály testujeme v Institutu pro testování a certifikaci, a. s. ve Zlíně.

Nádobí vyhovuje všem požadavkům na výrobky a materiály určené pro styk s potravinami dle Nařízení Evropského parlamentu a rady EC 1935/2004 a dle Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR č. 38/2001 Sb.

Kompletní výsledky testování našeho nádobí: Fabini - certifikace