Napsali o nás


Proč je nádobí Fabini jedinečné?

Při navrhování našich produktů se inspirujeme tradičním italským nádobím, které má nepřekonatelné tepelné vlastnosti, nadčasový design a je známé vysokou odolností a dlouhou životností. Před dvěma lety jsme takto vyrobili první kus našeho nádobí a v duchu stejných hodnot pokračujeme i dnes.

Vznikají tak věci, které skutečně poslouží, vydrží celý život a každý den potěší. Můžete je s láskou darovat. Jsou to totiž dárky, které mají opravdový smysl.

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se níže na našeho dárkového průvodce.

Dárkový průvodce

Pro maminku jedinečný nerezový pekáč

Peče maminka ráda husu, buchty a další podobné dobroty, které umí zkrátka nejlíp ze všech? Dopřejte jí k tomu nejlepší možné podmínky a nadělte jí pekáč, který už za nic nevymění. Peče zcela rovnoměrně, dlouho drží teplotu a jídlo v něm vypadá skvěle. Až vám v novém pekáči maminka příště donese oběd, budete ho sami po očku obdivovat. Prohlédněte si pekáč ZDE.

Pro tátu sadu ostrých nožů

Každého tátu, který rád vaří, potěší sada perfektních kovaných nožů. Až je vezme poprvé do ruky, ocení propracovanou ergonomickou rukojeť, pevnou konstrukci a odolné ostří. Při krájení vynikne skvělá vyváženost a po čase také dlouhotrvající ostrost. A především s nimi bude chtít vařit ještě více, než dosud. Prohlédněte si nože ZDE.

Partnerce skvělou pánev s vysokými stěnami

Pokud ráda vaří a tuto pánev ještě nemá, tak se do ní okamžitě zamiluje. Je prostorná, praktická a opravdu krásná na pohled. Vaření s ním je neskutečně pohodlné. Připraví v ní vše od omelety, přes těstoviny až po dušené maso. Dokonce v ní i upeče kuře. Nebuďte překvapeni, když si ji bude chtít vzít s sebou i na dovolenou. Prohlédněte si pánev ZDE.

Partnerovi náš nový wok

Muži, kteří rádi vaří, ocení zejména méně obvyklé kousky nádobí, které jsou něčím speciální. Právě takový je náš wok z vícevrstvé nerezové oceli. I bez plynového sporáku ho lze snadno rozpálit na vysokou teplotu, teplo spolehlivě rozvádí až do krajů a perfektně ho drží. Navíc skvěle padne do ruky. Je to krásný kousek, který se bude v kuchyni vyjímat. Prohlédněte si wok ZDE.

Pro dceru a syna startovací sadu nádobí

Pokud jsou děti s vařením teprve na začátku nebo vybavují domácnost, budou mít ze startovací sady velkou radost. Hrnec, rendlík a pánev z vícevrstvé nerezové oceli jsou to nejlepší, čím můžou začít. Je to set zcela základních druhů nádobí, které by v žádné správné domácnosti neměly chybět. A když se osvědčí, bude dárek na další Vánoce dopředu vymyšlený. Prohlédněte si startovací sadu nádobí ZDE.

Babičce velký nerezový kastrol

V kastrolu o objemu 4,5 l pohodlně uvaří výbornou polévku či omáčku pro celou rodinu. Rozvod a držení tepla ji příjemně překvapí a mnohdy usnadní práci. Jídlo díky němu bude ještě o něco lepší, než obvykle. Kastrol je nejen dostatečně velký, ale i velmi pěkný, takže v něm hotový pokrm rovnou naservíruje na stůl. Odměnou pak bude velká pochvala. Prohlédněte si velký kastrol ZDE.

Dědovi pánev z vícevrstvého nerezu

Pokud děda rád připravuje maso na pánvi a prozatím spoléhá na tu nepřilnavou, rozšiřte mu obzory pánví z vícevrstvého nerezu. Až ji vyzkouší, bude překvapený, jak geniální je to nástroj. Nezapomeňte se zmínit o výhodách jako je dlouhá životnost, odolnost, možnost pečení v troubě a při správném postupu i nepřilnavost. To hlavní nadšení ale přijde ve chvíli, až s ní poprvé uvaří. Prohlédněte si pánev ZDE.

Pro mladou rodinu pokročilou sadu nádobí

Plánujete-li smysluplně obdarovat mladý pár nebo někoho, kdo se právě stěhuje, zvolte velkou sadu nádobí, která se skládá z pěti zcela zásadních kusů. Součástí je velký hrnec, kastrol, rendlík, nepřilnavá pánev a nerezová pánev s vysokými stěnami. Samozřejmostí jsou poklice. S touto výbavou lze uvařit téměř vše a když se bude líbit, není nic snazšího než výbavu postupně doplňovat. Prohlédněte si velkou sadu nádobí ZDE.

Pokud váháte s výběrem

Někdo z vašich blízkých se rád chlubí, co dobrého uvařil a vy byste ho chtěli potěšit něčím novým do kuchyně. Jenže si nejste jisti, co by ocenil? Nechte ho, ať si vybere sám. Darujte mu voucher na nákup v našem e-shopu. A aby nedostal jen kus potištěného papíru, přibalíme ke každému voucheru ještě malý dárek. Prohlédněte si dárkový pokaz ZDE.

Smysluplný dárek pro vaše blízké

Dárky, které se skutečně používají, jsou krásné a vydrží celý život, udělají upřímnou radost. Takové je naše nádobí, nyní s prodlouženou lhůtou na vrácení do konce ledna. Bohužel čelíme problémům s dodávkami materiálů, takže tento rok očekáváme již pouze několik set kusů od každého. Dárky tak doporučujeme řešit v předstihu. Objednávky do 16. 12. doručíme do Vánoc (na Slovensko do 15.12).

  • 25 let záruční doba
  • 30 dnů na vyzkoušení a vrácení
  • Doprava zdarma nad 3500 Kč