Buď dostupné, ale méně kvalitní

Narazil jsem buď na nádobí dostupné z nekvalitních materiálů, které má špatný tepelný rozvod, krátkou životnost, nemůže do trouby, na všechny typy vařičů, jeho ucha pálí a má řadu dalších nedostatků, které při vaření limitují.

A nebo jsem narazil naopak na nádobí, které je co do kvality materiálů, tepelného rozvodu, zpracování, životnosti a dalších vlastností skvělé.

Při vaření podpoří, ale díky mnohdy až zbytečným prvkům, značce, a prodeji přes další přeprodejce, stojí i desítky tisíc korun.

Vlastnosti produktů

Konstrukce, výroba

Ohlasy a certifikace

Nezávislé testování, certifikace, a ohlasy od více než 2000 našich zákazníků a médií.

Jak to začalo?

Jmenuji se Jan Fabini a v roce 2019 jsem se rozhodl založit internetový obchod s nádobím. Na trhu ale nebylo takové, které by odpovídalo mým požadavkům.

Narazil jsem buď na nádobí dostupné, ale nekvalitní. A nebo naopak na opravdu kvalitní, ale kvůli až zbytečně luxusním a nepraktickým materiálům, a také vysokým maržím přeprodejců, stojící i desítky tisíc korun.

Já chtěl nadčasové nádobí, které se stane ozdobou Vaší kuchyně, zlepší Váš požitek z vaření, přežije generace, a i přesto zůstane dostupné.

Vyrábíme v Česku, Itálii a Francii. Poskytujeme 10 letou záruku, 30 denní lhůtu na vyzkoušení a případné vrácení, a při nákupu nad 2500 Kč také dopravu zdarma.