Narazil jsem buď na nádobí dostupné, ale vyrobené na druhém konci světa anonymními výrobci z nekvalitních materiálů, se špatným tepelným rozvodem, krátkou životností, nemožností jej vložit do trouby, na všechny typy vařičů, a s řadou dalších nedostatků, které při vaření limitují.

A nebo jsem narazil naopak na nádobí, které je co do kvality materiálů, tepelného rozvodu, zpracování, životnosti a dalších vlastností skvělé. Při vaření podpoří, ale kvůli zbytečně luxusním a nepraktickým materiálům, a také vysokým maržím přeprodejců, stojí i desítky tisíc korun.


Pokračování níže...

Já chtěl nadčasové nádobí, které se stane ozdobou Vaší kuchyně, zlepší Váš požitek z vaření, přežije generace, a i přesto zůstane dostupné. Bylo mi jasné, že pokud budu na své vizi trvat, musím nádobí vyrobit a prodávat sám.


Začal jsem se bavit s kuchaři, oslovil a navštívil desítky výrobců, hledal ty nejvhodnější materiály, a po více než roce a několika prototypech dokončil první sadu nádobí, která splňovala vše, co jsem si představoval.


Vyrábíme v Česku, Itálii a Francii. Poskytujeme 10 letou záruku, 30 denní lhůtu na vyzkoušení a případné vrácení, a při nákupu nad 2500 Kč také dopravu zdarma.


Jan Fabini, zakladatel