Napsali o nás


O kolekci

Při navrhování nádobí Lucca jsme vycházeli z nadčasového francouzského a italského nádobí, které se za stovky let osvědčilo bezkonkurenčními tepelnými vlastnostmi, odolností a životností. Přizpůsobili jsme jej dnešní době, promyšlenými detaily udělali praktičtějším, a hlavně jsme ho zpřístupnili běžné domácnosti, protože jindy stojí standardně i desítky tisíc.

V čem je výjimečné a jak změní vaše vaření? To se dozvíte níže.

6 důvodu, proč je nádobí výjimečné a změní vaše vaření

1. Mimořádné tepelné vlastnosti a zdravé vaření bez připalování

5vrstvá nerezová ocel o tloušťce 2.5 – 3 mm zajistí mimořádný rozvod tepla až po okraje, díky čemuž na ní připravíte vše a bez připalování. Od steaků až po palačinky. Teplo je vedeno rychle a rovnoměrně, což má vliv na rozvinutější chuť, a také pomůže zvládnout křupavou kůrku nebo další kuchařské výzvy. Rozdíl poznáte už při prvním vaření, kdy si vystačíte i s ½ výkonu vařiče.

2. Tradiční design v dnešním a praktickém pojetí promyšlený do posledního detailu

Při navrhování kolekce jsme se inspirovali tradičním a nadčasovým italským a francouzským nádobím, které jsme promyšlenými detaily přizpůsobili dnešní době a udělali praktičtější:

  • 1) Izolované a duté rukojeti, které při běžném vaření nepálí
  • 2) Vychýlené okraje pro jednodušší odlévání
  • 3) Ergonomické rukojeti a ucha pro pohodlnou manipulaci
  • 4) Laserované objemové měrky uvnitř
  • 5) Uzavřené okraje oceli, které prodlouží životnost
  • 6) 1 mm silné a dobře polohovatelné poklice

3. Všechny typy vařičů, trouba, myčka, jednoduchá údržba i uskladnění

Tělo i rukojeti z jednoho kusu oceli. Bez plastů a svářeného dna. Díky tomu skvěle zvládne vaření, dušení, smažení, nebo i pečení v troubě. Nádobí je vhodné na každý zdroj tepla. Od plynu, přes indukci až po gril. Kolekce se jednoduše skladuje. Je stohovatelná, nebo ji můžete zavěsit za rukojeť. Snadno se udržuje a může do myčky.

4. Zcela zdravotně nezávadné i po letech užívání

Nerezová ocel je z hlediska zdravotní nezávadnosti jedinečný materiál. Nepoškodí ji poškrábání, ani při velmi vysokých teplotách nehrozí uvolňování nežádoucích látek do jídla a zůstává pro zdraví zcela bezpečná i po dlouholetém užívání. Naše nádobí je certifikované a vyhovuje všem legislativním požadavkům.

5. Nadčasové nádobí na celý život s 10letou zárukou

Nádobí je z materiálů, které přežije vaše kuchařské experimenty. Konstruujeme ho tak, aby vydrželo desítky let a dědilo se třeba i z generace na generaci. Bytelnost pětivrstvé oceli, pevně nýtované rukojeti a jejich kvalitu rozeznáte na první dotek a potěžkání. Poskytujeme nadstandardní záruku 10 let.

6. Nepřekonaná tradice za konečně dostupnou cenu

Nádobí tohoto typu stojí standardně vyšší jednotky, nebo desítky tisíc korun. Z tohoto důvodu jsme se pustili do výroby vlastního. Díky přímému prodeji bez dalších přeprodejců, nižší marži a praktickému provedení se jej snažíme zpřístupnit běžné domácnosti.

Jak nádobí Lucca vyrábíme?

Nádobí z vícevrstvé oceli Lucca

Naše nejnovější a nejdůležitější řada nádobí je konečně skladem. Pracujeme na vyřizování předobjednávek a hned poté začneme odesílat objednávky nové. Jejich doručení předpokládáme za 1 – 2 týdny. Při včasném objednání stihneme doručení ještě do konce srpna.

  • 25 let záruční doba
  • 30 dnů na vyzkoušení a vrácení
  • Doprava zdarma nad 3500 Kč