Napsali o nás


O kolekci

Při navrhování nádobí Lucca jsme vycházeli z nadčasového francouzského a italského nádobí, které se za stovky let osvědčilo bezkonkurenčními tepelnými vlastnostmi, odolností a životností. Přizpůsobili jsme jej dnešní době, promyšlenými detaily udělali praktičtější, a hlavně jsme ho zpřístupnili běžné domácnosti, protože jindy stojí standardně i desítky tisíc.

V čem je výjimečné a jak změní vaše vaření? To se dozvíte níže.

6 důvodu, proč je nádobí výjimečné a změní vaše vaření

1. Mimořádné tepelné vlastnosti a zdravé vaření bez připalování

5vrstvá nerezová ocel o tloušťce 2.5 – 3 mm zajistí mimořádný rozvod tepla až po okraje, díky čemuž na ní připravíte vše a bez připalování. Od steaků až po palačinky. Teplo je vedeno rychle a rovnoměrně, což má vliv na rozvinutější chuť, a také pomůže zvládnout křupavou kůrku nebo další kuchařské výzvy. Rozdíl poznáte už při prvním vaření, kdy si vystačíte i s ½ výkonu vařiče. Vyrábíme z certifikovaných materiálů, které nevypouští škodlivé látky.

2. Tradiční design v dnešním a praktickém pojetí promyšlený do posledního detailu

Při navrhování kolekce jsme se inspirovali tradičním a nadčasovým italským a francouzským nádobím, které jsme promyšlenými detaily přizpůsobili dnešní době a udělali praktičtější:

  • 1) Izolované a duté rukojeti, které při běžném vaření nepálí
  • 2) Vychýlené okraje pro jednodušší odlévání
  • 3) Ergonomické rukojeti a ucha pro pohodlnou manipulaci
  • 4) Laserované objemové měrky uvnitř
  • 5) Uzavřené okraje oceli, které prodlouží životnost
  • 6) 1 mm silné a dobře polohovatelné poklice

3. Všechny typy vařičů, trouba, myčka, jednoduchá údržba i uskladnění

Tělo i rukojeti z jednoho kusu oceli. Bez plastů a svářeného dna. Díky tomu skvěle zvládne vaření, dušení, smažení, nebo i pečení v troubě. Nádobí je vhodné na každý zdroj tepla. Od plynu, přes indukci až po gril. Kolekce se jednoduše skladuje. Je stohovatelná, nebo ji můžete zavěsit za rukojeť. Snadno se udržuje a může do myčky.

4. Pánev s nepřilnavým povrchem jako skvělý doplněk

Pro ty z vás, kteří u pánví dáváte přednost nepřilnavému povrchu, jsme navrhli i tuto variantu. Vzor včelí plástve prodlouží životnost nanášeného povrchu a podpoří nepřilnavost. Povrch je teflonový, bez PFOA a dalších toxických látek. Nepřilnavé pánve nedoporučujeme používat v troubě a myčce.

5. Nadčasové nádobí na celý život s 10letou zárukou

Nádobí je z materiálů, které přežije vaše kuchařské experimenty. Konstruujeme ho tak, aby vydrželo desítky let a dědilo se třeba i z generace na generaci. Bytelnost pětivrstvé oceli, pevně nýtované rukojeti a jejich kvalitu rozeznáte na první dotek a potěžkání. Poskytujeme nadstandardní záruku 10 let.

6. Nepřekonaná tradice za konečně dostupnou cenu

Nádobí tohoto typu stojí standardně vyšší jednotky, nebo desítky tisíc korun. Z tohoto důvodu jsme se pustili do výroby vlastního. Díky přímému prodeji bez dalších přeprodejců, nižší marži a praktickému provedení se jej snažíme zpřístupnit běžné domácnosti.

Jak nádobí Lucca vyrábíme?

Nádobí z vícevrstvé oceli Lucca

Dosud nejdůležitější řada, která definuje naše budoucí nádobí. Bohužel bojujeme celou dobu s dodávkou materiálů, a není jisté, zda materiál na další kusy letos vůbec dorazí. Máte tak možná poslední šanci objednat jednu z posledních 450 sad, které odešleme na přelomu července a srpna dle pořadníku.

  • 10 let záruční doba
  • 30 dní na vyzkoušení a vrácení
  • Doprava zdarma nad 2500 Kč