Stav výroby - doručení předobjednávek (11. 11. 2021)

Autor Jan Fabini

Dobrý den,

blíží se Vánoce a výroba našeho nádobí jede na plné obrátky. Ještě než budu pokračovat s detaily, tak bych Vás rád informoval, že jde vše víceméně dle plánu a pokud se nestane něco opravdu nepředvídatelného, tak Vám doručíme Vaši objednávku v následujících 2-4 týdnech. S dostatečným předstihem před Vánoci.

Vyřizujeme stále více objednávek a přijímáme také mnoho předobjednávek na nové produkty, které jsme představili v posledních měsících. Kapacitně nezvládáme informovat o dodání každého zvlášť, o což se jindy snažíme, a tak si dovolím alespoň následující shrnutí:

Novinky Lucca z předprodeje - WOK, pekáč, mísy, kastroly a napařovací vložka

Toto nádobí jsme představili v září a čeká na něj většina z Vás. V příštím týdnu očekáváme dodání poslední části potřebného materiálu a od 22. 11. do 26. 11. kompletaci. Hotové nádobí budeme odesílat na přelomu listopadu a prosince.

Nádobí z kolekce Neta - dovýroba posledních kusů

Dodání nádobí Neta (hluboká pánev 28 cm, pánev 30 cm s poklicí, nepřilnavá pánev 24 cm s poklicí) jsme očekávali v říjnu a ještě jednou se moc omlouvám za zpoždění, pokud na nádobí Neta čekáte. Teď už vypadá situace s materiály lépe a vše by tak mělo dorazit společně se zbožím z kolekce Lucca, o němž jsem psal výše. Od 22. 11. do 26. 11. budeme tedy nádobí Neta kompletovat a na cestě k Vám bude v posledním listopadovém týdnu, a nebo v tom prvním prosincovém.

Příbory Cava - z předprodeje

Výrobu příborů Cava dokončujeme tento pátek. Příští týden bychom příbory měli naskladnit, a v týdnu od 22. 11. do 26. 11. plánujeme jejich odeslání.

Porcelán Tera - z předprodeje

Porcelán Tera očekáváme z výroby G. Benedikt z Karlových Varů 2. až 4. prosince. K jeho odeslání k Vám dojde následně obratem. Tedy v týdnu od 6. do 10. prosince.

A to je vše. Doufám, že jsou informace takto srozumitelné. Pokud neočekáváte příbory, tak Vás budu ještě během následujících 10 až 14 dnů opět informovat. Před jakýmkoliv doručením Vás následně bude informovat vždy ještě samotný dopravce.

Děkuji moc za Vaši trpělivost a pochopení. Vážíme si toho a děláme vše proto, abychom objednávky vyřídili co nejdříve. Pokud byste potřebovali rychlejší doručení, nebo jakoukoliv jinou změnu, dejte mi prosím vědět a s kolegy se pro Vás pokusíme najít co nejlepší řešení.

Doufám, že budete s produkty od nás Vy, a nebo Vaši blízcí, spokojeni.